KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. VSK VŠB TU Ostrava CZE 24 14 14 4 5 739
2. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 11 9 17 12 3 714
3. Fight Club České Budějovice CZE 8 6 8 4 9 495
4. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 16 11 15 8 4 447
5. Sport Relax CZE 10 4 20 6 4 417
6. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 8 11 5 3 412
7. TARO KAN, z.s. CZE 9 4 6 2 4 388
8. SPORT UNION, z. s. CZE 7 8 30 8 6 383
9. SVČ DOMEČEK Brno CZE 6 3 13 2 1 317
10. Karate Vision Praha CZE 3 8 6 4 2 307
11. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 6 5 10 3 3 284
12. SK Tommi Praha CZE 6 7 17 9 1 282
13. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 4 11 1 1 200
14. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 4 4 9 3 176
15. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8 6 2 102
16. TJ Skvrňany Plzeň CZE 5 5 1 2 99
17. TJ Karate České Budějovice CZE 2 5 4 4 96
18. Sport Club Flair o.s. CZE 4 2 3 86
19. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 1 70
20. Karate Klub Kyjov CZE 1 2 3 64
20. SK Slavia Orlová CZE 1 2 2 2 64
22. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 2 2 62
23. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 56
24. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 7 1 1 52
24. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 5 1 52
26. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 44
27. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 40
28. Karate Klub Amfora Praha CZE 1 4 1 3 38
29. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 1 1 35
30. Bushido Strakonice CZE 1 4 1 34
31. postup Kusengo Nový Jičín CZE 1 2 4 32
31. pokles SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 2 32
33. Ippon KK Rakovník CZE 1 2 1 4 27
33. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 4 27
35. postup Budó škola KK Písek CZE 2 1 26
35. pokles TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 1 26
37. postup Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 24
37. pokles Uraken Rimavská Sobota CZE 1 24
37. pokles Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 1 24
40. TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 22
41. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 20
41. postup SKM Bílina CZE 1 1 20
41. pokles SKP karate Písek CZE 2 20
44. postup Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 16
44. postup Sokol Nymburk CZE 1 1 2 16
44. pokles TJ Fulnek CZE 1 16
47. USK Slavia Liberec CZE 2 2 14
48. SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 13
49. postup Glaverbel Teplice CZE 1 1 12
49. postup KARATEDO Němčice CZE 1 12
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů