KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 12 9 36 17 25 1082
2. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 12 10 8 8 7 709
3. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 7 9 13 15 17 527
4. SKBU Trutnov, z. s. CZE 11 12 7 11 5 524
5. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 8 5 11 2 2 512
6. SKP karate Písek CZE 8 5 10 3 4 457
7. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6 9 17 14 412
8. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 7 5 11 5 5 400
9. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 5 11 8 6 380
10. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 8 3 5 3 1 376
11. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 8 3 4 1 350
12. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 1 9 1 2 309
13. TJ Karate České Budějovice CZE 2 4 8 6 4 306
14. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 2 9 17 6 291
15. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 4 5 4 3 1 268
16. Red Dragon Team CZE 2 4 7 3 3 258
17. Karate Kachi Nitra SVK 3 1 5 1 250
18. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3 4 8 2 1 216
19. HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 3 11 7 4 212
20. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 3 3 4 3 6 193
21. Ukrainian Team UKR 1 1 3 4 2 188
22. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 6 5 3 166
23. Champions team z.s. CZE 2 2 3 1 150
24. KK Topoľčany SVK 4 1 4 2 1 146
25. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 4 7 140
26. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 3 2 1 4 138
27. Ukrajina UKR 1 5 2 132
28. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 3 5 4 130
29. SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 3 2 1 123
30. ŠSK karate Karviná CZE 1 3 1 4 1 122
31. postup Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8 8 6 120
31. pokles KSA ATEMI Bielsko-Biała POL 4 1 120
33. Karate Klub Klatovy CZE 1 2 1 2 2 110
34. postup Kamikaze Stargard Szczeciński POL 2 1 1 108
34. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 3 5 12 108
34. pokles Budó škola KK Písek CZE 2 2 4 2 108
37. USK Slavia Liberec CZE 2 3 4 1 103
38. Rapid Bratislava SVK 1 1 3 96
39. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 2 3 94
40. LKS Zarzewie Prudnik POL 2 1 92
41. KK Slavonski Brod CRO 1 3 88
42. postup Karate Vision Praha CZE 2 2 5 3 85
42. pokles Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 2 2 2 85
44. MŠK Žiar nad Hronom SVK 1 1 1 84
45. KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 1 1 4 1 79
46. GRYF z.s. CZE 2 2 2 5 76
47. postup LZS Głubczyce POL 1 1 1 3 2 72
47. pokles Okinawa team UKR 1 1 1 72
49. postup Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 3 3 69
49. pokles Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2 1 1 1 1 69
Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů