KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 12 9 35 17 24 1066
2. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 12 10 8 8 7 709
3. postup SKBU Trutnov, z. s. CZE 11 12 6 11 5 512
3. pokles Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 8 5 11 2 2 512
5. pokles KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 6 8 13 13 16 477
6. SKP karate Písek CZE 8 5 10 3 4 457
7. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 7 5 11 5 5 400
8. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6 9 15 14 399
9. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 8 3 5 3 1 376
10. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 8 3 4 1 350
11. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 5 8 6 6 348
12. postup KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 1 8 2 291
12. pokles SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 9 17 6 291
14. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 4 5 4 3 1 268
15. Red Dragon Team CZE 2 4 7 3 3 258
16. Karate Kachi Nitra SVK 3 1 5 1 250
17. TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 7 6 4 234
18. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3 4 8 2 1 216
19. HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 3 11 7 4 212
20. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 3 3 4 3 6 193
21. Ukrainian Team UKR 1 1 3 4 2 188
22. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 6 5 3 166
23. Champions team - Chodov CZE 2 2 3 1 150
24. KK Topoľčany SVK 4 1 4 2 1 146
25. postup SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 4 7 140
26. postup Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 3 2 1 4 138
27. pokles Ukrajina UKR 1 5 2 132
28. pokles Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 3 5 4 130
29. pokles ŠSK karate Karviná CZE 1 3 1 4 1 122
29. postup SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 3 2 1 122
31. pokles Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8 8 6 120
31. pokles KSA ATEMI Bielsko-Biała POL 4 1 120
33. pokles Karate Klub Klatovy CZE 1 2 1 2 2 110
34. pokles Kamikaze Stargard Szczeciński POL 2 1 1 108
34. pokles Budó škola KK Písek CZE 2 2 4 2 108
36. USK Slavia Liberec CZE 2 3 4 1 103
37. Rapid Bratislava SVK 1 1 3 96
38. LKS Zarzewie Prudnik POL 2 1 92
39. KK Slavonski Brod CRO 1 3 88
40. Karate Vision Praha CZE 2 2 5 3 85
40. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 2 2 2 85
42. postup Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 5 12 84
42. pokles MŠK Žiar nad Hronom SVK 1 1 1 84
44. KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 1 1 4 1 79
45. postup GRYF z.s. CZE 2 2 2 5 76
45. pokles Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 2 2 76
47. postup LZS Głubczyce POL 1 1 1 3 2 72
47. pokles Okinawa team UKR 1 1 1 72
49. Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 3 3 69
49. Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2 1 1 1 1 69
Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů