KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. USK Slavia Liberec CZE 16 11 12 3 4 775
2. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 21 14 18 9 11 727
3. SPORT UNION, z. s. CZE 7 8 30 14 11 618
4. Sport Relax CZE 13 13 21 11 6 585
5. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 15 7 18 4 3 486
6. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 12 10 10 4 3 429
7. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 9 16 7 3 379
8. TARO KAN, z.s. CZE 4 6 12 5 2 374
9. Budó škola KK Písek CZE 3 8 13 4 3 339
10. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 4 10 2 276
11. Karate Vision Praha CZE 4 4 10 4 2 222
12. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 7 2 2 1 216
13. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 3 12 5 7 197
14. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 6 5 1 123
15. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 3 4 3 1 100
16. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 4 2 1 99
17. Sport Club Flair o.s. CZE 4 3 2 98
18. SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 4 3 3 97
19. Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 2 89
20. SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 3 3 2 2 78
21. Red Dragon Team CZE 1 1 76
22. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 2 2 1 74
23. SK Tommi Praha CZE 2 5 2 2 66
23. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 66
25. Oddíl karate Hlinsko CZE 3 3 3 3 65
26. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 2 3 1 62
27. TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 5 54
28. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6 1 1 46
29. GRYF z.s. CZE 1 1 1 44
30. KC Podbořany CZE 1 3 2 2 42
31. SKP karate Písek CZE 2 40
32. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 1 36
33. Karate Klub Amfora Praha CZE 1 7 1 35
34. Jukl Karate Team CZE 2 1 28
34. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 28
36. Glaverbel Teplice CZE 1 1 2 25
36. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 25
38. postup KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 24
38. SKM Bílina CZE 1 3 24
38. pokles VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 2 24
41. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 22
41. TJ Fulnek CZE 3 1 22
43. SKC Louny CZE 3 1 1 20
44. Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 16
44. TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 16
46. BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 14
47. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 1 13
48. TJ Karate Praha CZE 1 1 12
49. SKBU Hostivař CZE 2 1 11
50. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 10
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů