KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 4 11 19 34 21 797
2. Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE 7 8 16 6 1 608
3. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 12 8 13 5 5 602
4. SKP karate Písek CZE 6 9 5 11 7 567
5. SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 5 10 13 13 550
6. SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 5 5 6 1 2 419
7. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 8 1 5 5 7 364
8. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 6 3 11 4 2 354
9. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 5 5 9 3 3 328
10. postup Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 2 4 7 4 322
11. KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 5 12 5 7 303
12. pokles SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 3 6 11 17 293
13. Red Dragon Team CZE 4 4 2 1 247
14. postup Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 3 2 5 1 238
15. pokles TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 9 13 236
16. pokles SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 2 2 1 3 225
17. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 5 4 3 1 215
18. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 4 3 2 2 211
19. TARO KAN, z.s. CZE 2 2 3 1 160
20. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 1 2 1 1 134
21. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 10 5 3 125
22. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 6 5 120
23. VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 1 1 1 117
24. Karate Vision Praha CZE 1 1 1 2 5 93
25. postup Champions team z.s. CZE 1 4 1 88
26. pokles Karate Lions Pardubice o.s. CZE 6 3 3 87
27. Karate Klub Kyjov CZE 1 3 10 83
28. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 2 3 82
29. BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 2 72
30. postup TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 5 2 60
30. pokles Karate Klub Klatovy CZE 1 4 1 2 60
32. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 3 2 56
33. postup Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 7 55
33. pokles SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 2 2 55
35. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 5 48
36. Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 44
37. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 1 42
38. SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 1 41
39. GRYF z.s. CZE 2 2 36
40. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 2 32
41. HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 1 29
41. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 1 29
43. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 2 28
44. postup Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 1 16
44. pokles USK Slavia Liberec CZE 1 2 16
44. pokles Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 16
47. SK Trial CZE 1 1 14
48. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 13
49. postup SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 11
49. pokles KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 11
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR žactva 2023
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů