KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 4 10 19 28 19 713
2. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 7 8 16 6 1 608
3. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 12 8 13 5 5 602
4. SKP karate Písek CZE 6 9 5 11 6 558
5. SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 5 10 11 9 492
6. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 8 1 5 5 7 357
7. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 6 3 11 4 2 354
8. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 5 5 9 3 3 326
9. SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 6 11 12 262
10. Red Dragon Team CZE 4 4 2 1 247
11. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 2 2 1 2 221
12. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 5 4 3 1 215
13. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 7 4 3 184
14. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 1 2 3 2 166
15. TARO KAN, z.s. CZE 2 2 3 1 160
16. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 1 2 1 1 134
17. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 10 5 3 125
18. VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 1 1 1 115
19. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 6 4 99
20. Karate Vision Praha CZE 1 1 1 2 5 91
20. TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6 6 91
22. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 3 2 2 89
23. Champions team z.s. CZE 1 4 77
24. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 6 3 2 76
25. Karate Klub Klatovy CZE 1 4 1 2 60
26. postup Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 7 55
26. pokles L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 3 2 55
28. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 5 48
28. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 2 2 48
30. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 4 1 47
31. Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 44
32. Karate Klub Kyjov CZE 1 2 4 42
33. SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 1 41
34. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 36
35. postup GRYF z.s. CZE 2 2 31
35. pokles SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 2 31
37. postup HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 1 29
37. pokles KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 2 29
39. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 2 28
40. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 1 27
41. postup USK Slavia Liberec CZE 1 2 16
41. Karate DDM Český Těšín CZE 1 16
41. pokles Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 1 16
44. SK Trial CZE 1 1 14
45. SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
46. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 10
47. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 9
47. Karate Silesia Opava CZE 1 1 9
49. postup ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
49. Narama Plzeň CZE 1 8
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů