KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 17 14 19 11 3 1314
2. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 14 8 2 1 468
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 6 2 5 5 324
4. KK Litvínov CZE 4 1 5 272
5. TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 4 1 1 201
6. Sokol Nymburk CZE 1 3 3 2 160
7. Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 5 2 140
8. Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 5 132
9. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 3 128
10. TJ karate Nové Hrady CZE 2 2 1 1 110
11. SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 6 1 1 96
12. KC Dragons Rosice CZE 1 1 1 84
13. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 76
14. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 9 72
15. UKS Hitotsu Ostrzeszów POL 2 1 70
16. postup Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 1 1 2 68
16. pokles SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 2 2 68
16. pokles TJ KARATE Praha CZE 1 4 2 68
19. KK Mars CRO 1 2 3 66
20. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 1 64
21. USK Slavia Liberec CZE 1 3 3 62
22. Slovšport Trnava SVK 1 1 1 58
23. postup LKS Zarzewie Prudnik POL 1 1 56
23. pokles Sport Úvaly CZE 1 1 1 56
25. Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 48
26. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 44
27. postup NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 32
27. pokles Vakado Kutná Hora CZE 1 1 32
29. postup BUDO Eslöv SWE 1 24
29. postup Shodokan Sokolov CZE 1 24
29. pokles Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 24
29. postup TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4 24
29. pokles UKS Shodan Zduny POL 1 24
34. postup Budó škola KK Písek CZE 1 1 20
34. postup Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 20
34. postup Karate Velké Meziříčí CZE 2 20
34. pokles Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 20
34. pokles KASR ŽAMBERK CZE 1 1 20
34. pokles Mizuchi Karate Team NOR 1 20
34. pokles SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 1 20
41. Gruzie GEO 1 16
41. postup Hanko Kai Senica SVK 1 16
41. pokles Masada Praha CZE 1 16
44. Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
44. postup KK Junior Prešov SVK 1 12
44. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 12
47. ZZO Čadca SVK 1 8
48. Itosu-Kai Dragoer DEN 1 6
48. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
50. Ukrajina UKR 1 5
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů