KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 8 6 12 4 4 621
2. TJ Karate České Budějovice CZE 9 5 5 2 3 528
3. SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 6 8 5 6 472
4. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 7 6 3 6 322
5. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 5 3 7 211
6. SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 6 6 193
7. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 3 10 5 190
8. SKP karate Písek CZE 2 2 4 1 2 181
9. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 1 1 2 4 172
10. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 5 1 147
11. Sport Relax CZE 3 1 116
12. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 1 2 97
13. Champions team - Chodov CZE 1 4 1 1 95
14. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 5 90
15. BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 2 87
15. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 4 6 87
17. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 4 1 78
18. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 2 76
19. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 2 73
20. Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 72
21. GRYF z.s. CZE 3 4 2 71
22. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 1 63
23. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 8 55
24. postup NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 51
24. pokles Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 2 51
26. Red Dragon Team CZE 1 1 50
27. postup Karate Vision Praha CZE 1 1 3 48
27. postup SCM Goju-ryu Brno CZE 1 1 48
27. pokles SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 1 48
30. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 46
31. SKC Louny CZE 1 2 43
32. postup Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
32. pokles KASR ŽAMBERK CZE 1 36
32. Výběr pardubického kraje CZE 1 36
35. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 31
36. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 25
36. Karate Klub Chodov CZE 1 2 25
38. postup Baník Havířov CZE 1 24
38. pokles KC Dragons Rosice CZE 1 24
40. SKC Sokol Vamberk CZE 1 2 22
41. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 20
42. USK Slavia Liberec CZE 2 1 18
43. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 3 17
44. BUDO Plzeň z.s. CZE 2 1 16
45. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 15
46. ŠSK karate Karviná CZE 1 14
47. Narama Plzeň CZE 1 13
48. postup Kobra Kladno CZE 4 12
48. Oddíl karate Hlinsko CZE 2 12
48. pokles TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 12
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů