KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 23 22 31 17 4 1405
2. Fight Club České Budějovice CZE 18 22 20 9 3 1365
3. SPORT UNION, z. s. CZE 18 9 14 6 5 994
4. TJ Karate České Budějovice CZE 17 9 16 2 1 955
5. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 12 16 29 17 7 899
6. SKP karate Písek CZE 13 10 19 7 3 765
7. SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 8 16 6 2 610
8. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 12 3 15 5 1 529
9. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 10 4 7 4 1 496
10. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 5 8 16 10 3 484
11. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 6 9 11 4 1 447
12. Karate Vision Praha CZE 5 6 6 5 396
13. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 2 9 2 376
14. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 10 6 10 4 1 367
15. Red Dragon Team CZE 7 5 7 1 344
16. Sport Relax CZE 6 2 4 6 296
17. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 5 8 3 1 208
18. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 3 1 3 5 3 207
19. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 4 6 4 196
20. GRYF z.s. CZE 4 5 7 186
21. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 3 4 184
22. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 10 4 3 179
23. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 4 2 3 177
24. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 6 3 4 172
24. ŠSK karate Karviná CZE 1 6 3 3 4 172
26. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 8 7 170
27. SKBU Hostivař CZE 2 2 2 3 2 168
28. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 7 2 1 167
29. TJ karate Třebíč CZE 4 2 2 160
30. KASR ŽAMBERK CZE 1 3 6 6 1 154
31. SK Karate Olomouc CZE 2 8 1 1 148
32. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 2 1 2 147
33. Champions Team CZE 1 4 1 6 132
34. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8 2 124
35. Karate Klub Kyjov CZE 4 120
36. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 7 6 118
37. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 4 2 1 113
38. BUDO KAN, z.s. CZE 2 3 3 2 101
39. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 7 3 1 98
40. SCM Goju-ryu Brno CZE 2 1 96
40. SKC Sokol Vamberk CZE 1 2 4 2 96
42. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 3 1 94
43. KODOKAI BRNO z.s. CZE 3 1 3 2 84
44. KARATE Havířov CZE 2 2 2 72
45. Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 1 68
46. USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 1 2 65
47. postup L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 1 64
47. postup SKK Budo Havířov CZE 2 2 64
47. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 3 2 64
50. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 1 56
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů