KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1676. Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE 1 8
1676. Denisa Nováková Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 8
1676. Conor O'Boyle Newcastle KC NIR 1 8
1676. Leila Oitahar Francie FRA 1 8
1676. Beatrice Olivi ASI Karate Veneto ITA 1 8
1676. Loris Olsem Lucembursko LUX 1 8
1676. Roland Palásti Maďarsko HUN 1 8
1676. Deniza Pantaleeva Bulharsko BUL 1 8
1676. Lucie Papíková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
1676. Rodion Parfenov SKIF Russia RUS 1 8
1676. Minal Patel Hanko Ryu ENG 1 8
1676. Ramona Peagu Rumunsko ROM 1 8
1676. Iselin Kvamme Pedersen Bærum Kampsport NOR 1 8
1676. Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
1676. Beatrice Pelloso ASI Karate Veneto ITA 1 8
1676. Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
1676. Zan Perko Ljubljana SLO 1 8
1676. Sean Perry Hanko Ryu ENG 1 8
1676. Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
1676. Arijana Plavanjac KK Tempo Zagreb CRO 1 8
1676. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 8
1676. Bianca Ponocny Gojukan Brunn am Gebirge AUT 1 8
1676. Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR 1 8
1676. Thomas Preinsperger K.T.V. Karate Kapfenberg AUT 1 8
1676. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
1676. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
1676. Diego Puggioni Karate Advanced Pordenone ITA 1 8
1676. Roland Rajčany Slovšport Trnava SVK 1 8
1676. Dragana Rasic Gojukan Brunn am Gebirge AUT 1 8
1676. Lola Rauw Federation Francophone BEL 1 8
1676. Gary Reedman Ishinryu ENG 1 8
1676. A. Rees WKA WAL 1 8
1676. Kyle Rees WKGB WAL 1 8
1676. Andrea Ridolfi ASI Karate Veneto ITA 1 8
1676. Sophie Richardson Ishinryu Rainham ENG 1 8
1676. Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER 1 8
1676. Hollie Roberts Shikon ENG 1 8
1676. Carly Robertson SKU ENG 1 8
1676. Christopher Rotin Malta MAL 1 8
1676. Wesley Routier Sportschool Bushido NED 1 8
1676. Stephanie Rudden Meadowbank SCO 1 8
1676. Mihaita Safta Rumunsko ROM 1 8
1676. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
1676. Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
1676. Ahmed Saleem Kokusai SCO 1 8
1676. postup Christoph Sammer LZ Steiermark AUT 1 8
1676. pokles Matthias Sammer KC Volksbank Fürstenfeld AUT 1 8
1676. Sarah Sarlo ASI Karate Veneto ITA 1 8
1676. Mitch Scotcher Ishinryu Rainham ENG 1 8
1676. Chloe Sheldon British Sport Karate ENG 1 8

Stránka: 97/100
<< 90 |  91 |  92 |  93 |  94 |  95 |  96 | 97 |  98 |  99 |  100

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů