KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3304. Phillip Condren ONAKAI IRE 1 1 32
3304. Constantina Daramelas Federation Francophone BEL 1 32
3304. Maxim Declerc Samoerai Haacht BEL 1 1 32
3304. Jens Demetsenaere Champions Club BEL 1 1 32
3304. Laura Dierickx KC Zipangu Neerpelt BEL 1 1 32
3304. Keatian Doejaaren Unity 99 Rotterdam NED 1 32
3304. Andreas Due Otto Gladsaxe Karate Club DEN 2 32
3304. Charafedinne Ebaihoubarka Team Fightin' Nabil (NED) NED 1 32
3304. Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED 1 32
3304. Oliver Enkamp Combat Academy SWE 1 32
3304. Rebecca Flowers Shikon ENG 1 32
3304. Paweł Furmański KK Champion Team POL 1 32
3304. Cameron Gibbons Yamakai Sport Karate SCO 1 32
3304. Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK 1 2 32
3304. Pernille Hansen Dánsko DEN 1 32
3304. Cheryl Hart Yamaguchi Goju-Kai ENG 1 1 32
3304. Liz Hary Lucembursko LUX 1 32
3304. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 1 32
3304. Collin Heath Higashi ENG 1 1 32
3304. Nico Hemer KC Volksbank Fürstenfeld AUT 2 32
3304. Jordan Hopkins Welsh Bushi Kai WAL 1 1 32
3304. Sam Hulbert Shikon ENG 2 32
3304. Reisha Hull Anglie ENG 1 1 32
3304. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 1 32
3304. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 32
3304. Ronald Janssen Kamacho Karate Klub BEL 1 32
3304. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 32
3304. Bernadett Juhász Maďarsko HUN 1 32
3304. Danny Keijer van Hellemond Sport NED 1 32
3304. Mark Kenny Strabane IRE 2 32
3304. Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO 1 32
3304. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 32
3304. Lukáš Kučerák Slovensko SVK 1 1 32
3304. Sander Kums KC Bochelt BEL 1 1 32
3304. Doris Kurz KC Volksbank Fürstenfeld AUT 2 32
3304. Yanaika Kuyper Nizozemsko NED 1 32
3304. Alana Leonard Sale Dojo) ENG 1 2 32
3304. Jason Lima da Silva Karate Club Differdange Luxemburg LUX 2 32
3304. Joanne Mcleod Meadowbank SCO 1 2 32
3304. Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 32
3304. Jenna Montgomerie All Styles SCO 2 32
3304. Tiarnan Moore Newcastle KC NIR 1 32
3304. Glen Mundell Meadowbank SCO 1 2 32
3304. Lilla Munkácsi Maďarsko HUN 1 32
3304. Michael Murray All Styles SCO 1 1 32
3304. Yohann Narrou Francie FRA 1 1 32
3304. Rachel Newey KC Andenne - Seilles BEL 2 32
3304. Amy Nichols AMA ENG 2 32
3304. postup Becky O'Grady Shikon ENG 2 32
3304. pokles Aaron O'Grady Carlow Karate Club IRE 2 32

Stránka: 69/100
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 | 69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů