KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4864. Clare Pendreich Skotsko SCO 1 50
4864. Jorge Junior Pérez Dominikánská republika DOM 1 50
4864. Inmaculada Peris Španělsko ESP 1 50
4864. Stefan Petkov Bulharsko BUL 1 50
4864. Jovana Petrov Belgrade K.F. SRB 1 50
4864. Nikola Petrov Vojvodina SRB 1 50
4864. Slavka Petrovic Srbsko SRB 1 50
4864. C. Philbin Irsko IRE 1 50
4864. Coline Pilloud Neuchâtel Karaté Do SUI 1 50
4864. Julián Pinzás Argentina ARG 1 50
4864. Manuel Pistner KV Hessen GER 1 1 50
4864. Nikola Planić Srbsko SRB 1 50
4864. Angelina Plaxina Rusko RUS 1 50
4864. S. Podborodnikov Rusko RUS 1 50
4864. K. Pognon Francie FRA 1 50
4864. Nicole Prevost Ishoj Karate DEN 1 50
4864. Irena Prga Zagrebački Karate Savez CRO 1 50
4864. Velibor Pucar Srbsko SRB 1 50
4864. Aybuke Nur Punar Turecko TUR 1 50
4864. Michaela Queck Německo GER 1 50
4864. Niklas Quint Saarländischer KV GER 1 50
4864. Itzel Ramirez Mexiko MEX 1 50
4864. Allan Raschella Lucembursko LUX 1 50
4864. Lisa Rasmusson Švédsko SWE 1 50
4864. Clement Reboulleau Francie FRA 1 50
4864. postup R. Reis Portugalsko POR 1 50
4864. Filipe Reis USLM Karate FRA 1 50
4864. pokles Manuel Reis Portugalsko POR 1 50
4864. N. Riljak Makedonie MKD 1 50
4864. Emanuel Ristevski Makedonie MKD 1 50
4864. Hristina Ristik Makedonie MKD 1 50
4864. Marvin Rockstroh KV Thüringen GER 1 50
4864. Daniel Rodionov Estonsko EST 1 50
4864. F. Rodríguez Španělsko ESP 1 50
4864. Mateja Rogozarski Izrael ISR 1 50
4864. Andrea Romero Vazquez Španělsko ESP 1 50
4864. Tara Ropret Srbsko SRB 1 50
4864. Daniella Rothmann Ishoj Karate DEN 1 50
4864. Damien Rouret Francie FRA 1 50
4864. Thanks Rusanganwa Nema Federation Francophone BEL 1 50
4864. Gizem Sahin Turecko TUR 1 50
4864. Joanna Salonen Finsko FIN 1 50
4864. Herimamifenondr Saminirina Madagaskar MAD 1 50
4864. Luis Santana Brazílie BRA 1 50
4864. Sophie Santillo Khalsa Champions GRB 1 50
4864. Nathalia Sauma Brazílie BRA 1 50
4864. Sadriddin Saymatov Uzbekistán UZB 1 50
4864. Samantha Scott Wales WAL 1 50
4864. J. Scotti Francie FRA 1 50
4864. Radmila Semenkova Rusko RUS 1 50

Stránka: 61/100
<< 60 | 61 |  62 |  63 |  64 |  65 |  66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů