KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1167. Nicola Simmi Itálie ITA 3 1200
1167. Kayo Someya Japonsko JPN 2 1200
1167. Manabu Takenouchi Japonsko JPN 1 1 1 1200
1167. Junichi Watanabe Japonsko JPN 1 1 1 1200
1167. Serkan Yagci Turecko TUR 2 2 4 1 1200
256. Sophia Bouderbane Francie FRA 2 1 3 1180
256. Hany Shaker El Sayed Keshta Egypt EGY 1 2 1 1180
256. Jason P. Ledgister Anglie ENG 1 1 4 2 1180
256. Jennifer Warling Lucembursko LUX 3 4 4 1180
260. Geoffrey Berens Nizozemsko NED 1 2 6 2 2 1170
261. Ryan Jay Links Karate ENG 8 2 1 1168
262. Ryo Kiyuna Japonsko JPN 1 1 2 1160
262. Roksande Lazarevic Srbsko SRB 2 2 1160
262. Arnela Odžaković Bosna a Hercegovina BIH 2 2 1 1160
265. Hüsniye Güler Kayseri Kaski Spor Kulübü TUR 2 1 1 1 1150
266. Alizee Agier Francie FRA 1 1 1 1 1140
266. Aniello Iarnone Itálie ITA 1 3 3 1140
268. Ivo Cvetkovski Karate Club Metalurg MKD 2 3 3 1 3 1135
269. Valeria Kumizaki Brazílie BRA 2 1 1 2 1130
270. Aykut Kaya Turecko TUR 3 1 3 1125
270. Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK 3 4 4 3 3 1125
272. Ibrahim Magdy Moussa Ahmed Egypt EGY 1 1 1 1 1120
272. Salvatore Serino Centro Sportivo Esercito ITA 1 4 1 1120
272. Dejan Umičević Srbsko SRB 2 1 1 2 1120
275. Katie Hurry Sport Karate Academy ENG 4 1 2 1 1 1119
276. Zabiollah Poorshab Írán IRI 1 2 3 1110
277. C. Castano Fernandez Španělsko ESP 2 1 1100
277. Jim Collins Skotsko SCO 1 1 1 1100
277. Claudio della Rocca Itálie ITA 2 1 1100
277. Daniel Devigili Rakousko AUT 1 1 1 1100
277. Javier Gomez Švýcarsko SUI 1 1 1 1100
277. Rodrigo Ibanez Španělsko ESP 1 2 1 1100
277. Petra Peceková Česká republika CZE 4 2 1 1100
277. M. San Narciso Španělsko ESP 3 2 1100
277. Kostas Sariyannis Německo GER 1 1 3 1100
277. Serge Serfati Itálie ITA 1 1 3 1100
277. Jacques Tapol Francie FRA 1 1 2 1100
288. Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK 1 2 3 2 1090
289. Berat Jakupi Karate Club Fati - Gostivar 2 MKD 4 1 1 1085
290. Jessica Cargill Švýcarsko SUI 3 4 2 1 1055
291. Claudio Carrubba Itálie ITA 1 1 1 1050
291. Elena Quirici Švýcarsko SUI 1 2 1 2 1050
291. Andrés Felip Rendón Llanos Kolumbie COL 1 2 2 1 1050
294. Radka Krejčová Česká republika CZE 1 6 1 1 3 1044
295. Sabrina Buil Francie FRA 1 1 3 1040
295. Anna Fajkowska Polsko POL 2 4 4 1 1 1040
295. Itaru Oki Japonsko JPN 2 1 1040
295. Israfil Shirinov Ázerbajdžán AZE 1 1 1 1040
299. Dimitrios Margaritopoulos Řecko GRE 2 1 1 1030
300. Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK 2 5 1 2 1 1029

Stránka: 6/100
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů