KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4864. Beatriz Janini Brazílie BRA 1 50
4864. R. Jaser Jordánsko JOR 1 50
4864. Graciela Jibaja Ekvádor ECU 1 50
4864. Stefan Joksić Srbsko SRB 1 50
4864. Gergana Jordanova Bayerischer Karate Bund GER 1 1 50
4864. Hanna Jugo Nizozemsko NED 1 50
4864. Martin Juiz Argentina ARG 1 50
4864. Shane Julian Švýcarsko SUI 1 50
4864. Oguzhan Furkan Kacar Turecko TUR 1 50
4864. Ercan Kacar Turecko TUR 1 50
4864. Gabriel Kaleta Vukabu SVK 1 50
4864. Daria Kalinova Rusko RUS 1 50
4864. Aikaterini Kallimageirou Řecko GRE 1 50
4864. Tural Kamalli Ázerbajdžán AZE 1 50
4864. Dmytro Kandyba Ukrajina UKR 1 50
4864. Anja Kapelan Srbsko SRB 1 50
4864. A. Kapusovic Bosna a Hercegovina BIH 1 50
4864. Mustafa Ilhan Karakaya Turecko TUR 1 50
4864. Alvin Karaqi Kosovo KOS 1 50
4864. Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER 1 50
4864. Nabil Kherfi Francie FRA 1 50
4864. G. Kiratli Turecko TUR 1 50
4864. Semir Kjosovikj Makedonie MKD 1 50
4864. Aljaž Klaneček Slovinsko SLO 1 50
4864. Michal Klíma KK Union Košice SVK 1 50
4864. Ilyes Klouz Francie FRA 1 50
4864. M. Kolinkovitch Bělorusko BLR 1 50
4864. Vido Kopitovic Černá Hora MNE 1 50
4864. Dmytro Korniychuk Ukrajina UKR 1 50
4864. Yuliya Korshun Bělorusko BLR 2 50
4864. Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR 1 50
4864. Stavros Koumertas Řecko GRE 1 50
4864. M. Kouroglou Řecko GRE 1 50
4864. Samantha Kretschmar Německo GER 1 50
4864. Ioannis Krisilas Řecko GRE 1 50
4864. Ana-Marija Križan Chorvatsko CRO 1 50
4864. Zeljko Krstin Srbsko SRB 2 50
4864. Tsui-Ping Ku Tchaj-wan TAI 1 50
4864. Ivana Kucová Central Poprad SVK 1 50
4864. Abdulsamet Kucukoglu Turecko TUR 1 50
4864. Vitali Kucherenko Gruzie GEO 1 50
4864. Z. Kukuljac Bosna a Hercegovina BIH 1 50
4864. H. Kurt Turecko TUR 1 50
4864. Rabia Kusmus Turecko TUR 1 50
4864. Hyukmin Kwon Korea KOR 1 50
4864. L. Lafleur Kanada CAN 1 50
4864. Jake Langley Anglie ENG 1 50
4864. Vladislav Lapa Ukrajina UKR 1 50
4864. Elizaveta Lazareva Rusko RUS 1 50
4864. postup Jenna Lee Irsko IRE 1 50

Stránka: 59/100
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 | 59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP SKIF 2022-2023 - 3.kolo (Novoroční turnaj)
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů