KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4686. Josmaira Quiroz Venezuela VEN 1 80
4686. Gareth Reynolds Wales WAL 1 80
4686. Tamara Ribarska Makedonie MKD 1 1 80
4686. Rinat Sagandykov Kazachstán KAZ 1 80
4686. Kenichi Sato Budokan Kaiserslautern GER 1 2 80
4686. Issei Shimbaba Japonsko JPN 1 80
4686. Ryuki Shimura Japonsko JPN 1 80
4686. Toyama Shohei Japonsko JPN 1 80
4686. Hugo Soares Německo GER 1 80
4686. Milena Stanojevic Srbsko SRB 1 80
4686. Sonya Stelond Lucembursko LUX 2 80
4686. Gaëtan Stiel Funakoshi Dojo BEL 1 4 80
4686. Drasko Stojanović Srbsko a Černá Hora SCG 1 80
4686. Andrzej Studzinski WKSA Budokan Wroclaw POL 1 80
4686. Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL 1 3 80
4686. Agnieszka Szumlanska WKSA Budokan Wroclaw POL 2 80
4686. Stojan Tasevski Karate Club Metalurg MKD 1 80
4686. Gakuji Tozaki USA USA 1 80
4686. B. Tsanmouridas Řecko GRE 1 80
4686. Kana Umeki Japonsko JPN 1 80
4686. Emrah Uygur Turecko TUR 1 80
4686. Esther van Schaik Nizozemsko NED 2 1 80
4686. Asunur Yildirimer Turecko TUR 1 80
4686. Sonoka Yoshi Japonsko JPN 2 80
4686. Jenny Zeannet Indonésie INA 1 80
4686. Aleksej Zhuromsky Baltijas Karate Club LAT 2 80
2577. Christina Hoffmann Heiligenwalder KC GER 1 1 78
2577. Julia Rückwardt KV Brandenburg GER 2 2 78
2577. Mikael Warnier Federation Francophone BEL 1 2 1 78
2580. Salim Bendiab Francie FRA 1 1 76
2580. Lucia Langošová KK Junior Prešov SVK 1 1 76
2580. Dirk Rouleaux Fudoshin Roermond NED 1 2 76
2583. S. Bezuglov Ukrajina UKR 2 75
2583. Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN 1 1 75
2583. Ján Borecký Slovensko SVK 2 75
2583. Vedad Capin Bosna a Hercegovina BIH 1 1 75
2583. Admir Dautovic Bosna a Hercegovina BIH 2 75
2583. Anastasia Delli Řecko GRE 1 1 75
2583. Marijana Dimoska Makedonie MKD 1 1 75
2583. Ivana Filipovic Srbsko SRB 2 75
2583. Inga Gadyatskaya Nika UKR 1 1 75
2583. Leon Gajica Chorvatsko CRO 1 1 75
2583. Marija Gudeska Makedonie MKD 1 1 75
2583. Stella Holczer Německo GER 1 1 1 75
2583. Nika Kadzova Rusko RUS 2 75
2583. Ilya Kirzner Bělorusko BLR 1 1 75
2583. Joni Kolari Lahden Karate FIN 1 1 75
2583. Aliaksandr Kurhan Bělorusko BLR 1 1 75
2583. Kerstin Merkert Berliner Karate Verband GER 1 1 2 75
2583. Alexander Moor Hessischer Fachverband Karate GER 1 1 1 75

Stránka: 52/100
<< 50 |  51 | 52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů