KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
881. Masashi Koyama Japonsko JPN 1 4 2200
881. Roberta Sodero Itálie ITA 4 2 2 2200
881. William Thomas Velká Británie GRB 2 3 3 2200
881. Jillian Toney Anglie ENG 2 3 2 2200
881. Oscar Vázquez Martins Španělsko ESP 4 1 5 1 1 2200
881. Hakan Yagli Turecko TUR 2 4 2 2200
107. Klaudio Farmadín Slovensko SVK 3 11 1 2110
108. Eimi Kurita USA USA 4 2 5 2100
109. Ömer Kemaloglu Turecko TUR 3 4 3 1 2080
110. Khalid Khalidov Kazachstán KAZ 3 1 3 2040
110. Jasem Modamivishkaei Írán IRI 3 1 1 2040
112. Yann Baillon Francie FRA 3 1 4 2020
113. Spyridon Margaritopoulos Řecko GRE 1 4 2 2 1 2015
114. Yohana Sanchez Venezuela VEN 2 4 5 1 2010
115. Tomoko Araga Japonsko JPN 2 2 2000
115. Jesús Juan Rubio Španělsko ESP 2 2 5 2000
115. Ivonne Senff Nizozemsko NED 3 1 2 2000
118. Monika Višňovská Slovensko SVK 6 4 6 1 1970
119. Almir Cecunjanin Černá Hora MNE 3 3 6 3 1 1935
120. Noah Bitsch Německo GER 3 3 5 1 2 1933
121. Hafsa Seyda Burucu Turecko TUR 2 3 2 1 1930
122. Viviana Bottaro Itálie ITA 6 2 4 2 1920
122. Miki Kobayashi Japonsko JPN 3 3 1920
124. Neslihan Caliskan Turecko TUR 4 1 1900
124. Gloria Casanova Rodriguez Španělsko ESP 1 5 2 1900
124. Karl Daggfeldt Švédsko SWE 2 2 5 1900
124. Javier Hernández Alonso Španělsko ESP 2 4 2 1900
124. Pat McKay Skotsko SCO 3 1 1900
124. Beverly Morris Velká Británie GRB 4 2 1900
124. Tim Stephens Velká Británie GRB 3 2 3 1900
124. Julliet Toney Anglie ENG 2 2 1 1900
132. Christian Grüner Německo GER 2 3 13 2 1 1864
132. Tessy Scholtes Lucembursko LUX 3 4 6 1 1864
134. Gülderen Celik Turecko TUR 3 1 8 1 1860
134. Jean Carlos Peña Venezuela VEN 2 3 2 2 1 1860
136. Cristina Feo Gomez Španělsko ESP 1 1 8 2 1850
137. Yadira Lira Navarro Mexiko MEX 2 2 1 1 1830
138. René Smaal Nizozemsko NED 8 4 2 1 1822
139. Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP 5 3 1820
140. Sophie Berger Francie FRA 4 1800
140. Shinji Nagaki Japonsko JPN 1 2 2 1800
140. Geoff Thompson Velká Británie GRB 2 2 1800
140. Hisami Yokoyama Japonsko JPN 1 3 1800
144. Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA 2 4 6 1 1 1790
144. Luis Plumacher Venezuela VEN 3 2 1 1 1 1790
144. Tuba Yenen Turecko TUR 5 1 1790
147. Steven Dacosta Francie FRA 4 1 1 1750
147. Lolita Dona Francie FRA 2 2 3 1 1750
149. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE 4 2 3 1744
150. Cécil Boulesnane Francie FRA 3 1 1 1700

Stránka: 3/100
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů