KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Luca Valdesi Itálie ITA 31 5 4 10180
2. Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE 16 2 3 7240
3. Luigi Busà Itálie ITA 15 5 7 1 6730
4. Stefano Maniscalco Itálie ITA 11 7 8 1 5930
5. David Luque Camacho Španělsko ESP 9 5 8 1 5800
6. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 11 4 9 5540
7. Salvatore Loria Itálie ITA 9 9 6 5 1 5250
8. Yildiz Aras Turecko TUR 10 2 7 2 5170
9. José Manuel Egea Španělsko ESP 9 2 5 4900
10. Wayne Otto Anglie ENG 10 4 4800
11. Jonathan Horne Německo GER 13 1 5 1 2 4708
12. Daniël Sabanovic Nizozemsko NED 7 8 6 1 4670
13. Sari Laine Finsko FIN 8 3 7 4500
14. Serap Özcelik Turecko TUR 7 3 6 1 4490
15. Jelena Kovačević Chorvatsko CRO 6 7 5 2 1 4265
16. Guus van Mourik Nizozemsko NED 10 4200
16. Atsuko Wakai Japonsko JPN 7 4200
18. Alexandre Biamonti Francie FRA 10 1 3 4100
19. Ryoke Abe Japonsko JPN 4 4 4000
19. Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK 12 1 5 4000
21. Diego Davy Vandeschrick KC Le Chardon BEL 6 10 6 1 2 3949
22. Laurance Fischer Francie FRA 8 5 3620
23. Yuki Mimura Japonsko JPN 6 3600
23. Myriam Szkudlarek Francie FRA 2 9 1 3600
25. Kora Knühmann Německo GER 7 2 9 3540
26. Damien Dovy Francie FRA 6 1 6 1 3530
27. Sara Battaglia Itálie ITA 3 5 8 7 3520
28. Enes Erkan Turecko TUR 6 2 5 1 3510
29. Sandy Scordo Francie FRA 4 7 3 1 3430
30. Michael Milon Francie FRA 7 1 3400
31. David Benetello Itálie ITA 3 6 5 3380
32. Kenji Grillon Francie FRA 9 2 2 2 3370
33. William Rollé AASS Karate FRA 5 4 6 3360
34. Vic Charles Anglie ENG 4 3 1 3300
35. Mie Nakayama Japonsko JPN 4 2 3200
35. Gennaro Talarico Itálie ITA 4 4 5 3200
37. Douglas Santos Brose Brazílie BRA 4 3 1 3100
37. Alexandr Guerunov Rusko RUS 4 1 5 3100
37. Ivan Leal Reglero Španělsko ESP 6 1 4 3100
37. Dario Marchini Itálie ITA 6 2 3 3100
41. Seydine Balde Francie FRA 4 3 4 3000
41. Chiara Stella Bux Itálie ITA 3 3 5 3000
41. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 2 3 14 2 3000
41. Tsuguo Sakamoto Japonsko JPN 5 3000
41. Molly Samuels Anglie ENG 6 1 1 3000
46. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 5 4 2960
47. Konstantinos Papadopoulos Řecko GRE 1 3 8 1 2950
48. Timothy Petersen Nizozemsko NED 9 5 1 4 2 2949
49. Nadine Ziemer Německo GER 7 4 4 2940
50. Elisa Fonseca Au USA USA 4 2 1 1 2930

Stránka: 1/100
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů