KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. postup Klaudia Kašík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 156
1. postup Ben Maružán Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 156
1. postup Nikola Rojíková SKK Budo Havířov CZE 4 156
4. pokles Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 140
5. postup Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
5. postup Sebastian Kopfstein Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 132
5. postup Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 132
5. postup Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
5. postup Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
10. postup Nikola Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 120
10. postup Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 120
10. postup Štěpán Zelenka SKP karate Písek CZE 3 120
13. pokles Kryštof Bohdal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 1 116
13. pokles Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 116
13. pokles Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 116
13. pokles Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 3 116
13. pokles Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 116
18. pokles Zuzana Němcová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 112
19. postup Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 109
20. postup Daniel Havlík SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 108
21. postup Benjamin-jiří Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 102
22. pokles Luisa Kobzová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 100
22. postup Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 1 100
22. pokles Filip Tojšl SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 100
25. Adam Müller SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 98
26. postup Vilém Pešl TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 92
27. pokles Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 90
28. postup Ella Pantoflíčková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 89
29. postup Alexej Sladký SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 1 88
29. pokles Denis Tichota Champions team z.s. CZE 1 1 2 88
29. pokles Daniel Vejvoda Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 88
32. postup Dorota Pavelková KARATE Havířov CZE 1 1 1 1 86
33. postup Tobiáš Bubeník BUDO KAN, z.s. CZE 2 84
33. postup Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 1 84
33. postup Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 84
33. postup Eliška Zajoncová SKK Budo Havířov CZE 1 1 2 84
37. postup Jáchym Druska Fight Club České Budějovice CZE 2 2 80
37. pokles Aneta Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 1 80
37. postup Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 80
37. postup Šimon Svoboda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 80
37. postup Tereza Štérová SKP karate Písek CZE 2 2 80
42. pokles Kolin Kašík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 77
43. pokles Zora Doubková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 76
43. pokles Václav Korch TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 76
45. postup Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 1 74
45. postup Beáta Radová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 74
45. postup Samuel Větr SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 74
48. postup Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 1 72
49. pokles Vojtěch Frinta SKP karate Písek CZE 2 1 1 70
49. pokles Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 70

Stránka: 1/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR žactva 2023
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů