KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
1. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 156
1. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 156
4. Kateřina Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 144
5. Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 140
6. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2 2 132
7. Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 124
8. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 3 120
8. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 3 120
8. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 3 120
8. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 120
12. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 2 2 108
13. David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 105
14. Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 104
14. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 2 1 104
16. Sára Kneževićová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 1 100
17. Jakub Havlík SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 96
18. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 92
19. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 1 90
19. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 90
21. Josef Linhart TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
21. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 88
21. Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 88
24. Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 85
25. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 84
25. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 3 84
25. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 84
28. Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE 1 1 1 80
29. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 2 76
29. Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 2 76
29. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 2 76
29. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 2 76
29. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2 2 76
29. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 76
35. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 1 2 73
36. Anna Koupalová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 1 70
36. Lukáš Musil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 1 70
38. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 3 68
38. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 68
38. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 68
38. Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 68
38. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 1 2 1 68
38. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 1 68
44. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 2 64
45. Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 2 62
46. Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 61
47. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 60
47. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 60
47. Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 1 2 1 60
50. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 58

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR žactva 2023
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů