KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 4 156
2. Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 132
3. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 3 120
4. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 104
5. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 92
5. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 92
7. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 84
8. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 72
9. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 2 1 70
10. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 2 64
10. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 64
12. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 2 53
13. Matyáš Houska KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 1 46
14. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 3 44
15. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 40
16. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 2 1 1 38
16. Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 2 38
18. Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2 1 1 36
18. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 1 36
20. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 34
21. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 32
21. Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE 2 1 32
23. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 24
23. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 24
23. David Vedral GRYF z.s. CZE 3 1 24
26. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 22
27. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 20
27. Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 20
29. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 18
30. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 15
31. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 14
31. Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 14
33. Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 13
34. Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 2 12
35. Adéla Jůnová Champions team z.s. CZE 1 11
35. Andrea Krebsová Sportovní klub policie České Budějovice CZE 2 11
37. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 10
38. Aneta Le Champions team z.s. CZE 1 9
38. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 9
40. Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
41. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 7
41. Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 7
41. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 7
41. Petra Vaisová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 7
41. Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 7
46. Mira Bučková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6
46. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
46. Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE 1 6
46. Karel Kozák VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 6
46. Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 6

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů