KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 36
1. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 36
1. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 36
1. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 36
5. Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1 24
5. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 24
5. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 24
5. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
9. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 12
9. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 12
9. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 12
9. Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 12
9. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 12
9. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
9. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 12
9. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 12
17. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 6
17. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
17. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
17. Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
17. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 6
17. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
17. Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 6
17. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 6
25. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
25. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
25. Andrea Krebsová Sportovní klub policie České Budějovice CZE 1 4
25. Aneta Le Champions team z.s. CZE 1 4
25. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
25. Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
25. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 1 4
25. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
33. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 3
33. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3
33. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
33. Petra Vaisová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3
33. Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3
33. Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE 3
39. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 2
39. Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2
39. David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2
39. Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2
43. Viktor Částek BUDO KAN, z.s. CZE 1
43. Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1
43. Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE 1
43. Samuel Přibek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
43. Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
43. Filip Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1
43. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
43. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 1

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů