KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2. Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE 2 5 3 62
2. Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 2 1 7 62
2. Vojtěch Laurin Slavia TU Liberec CZE 3 2 62
2. Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE 1 2 4 62
2. Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE 4 5 2 1 62
2. Růžena Novotná Slavia TU Liberec CZE 3 7 62
2. Jindřich Ondrušík KK Odry CZE 1 4 4 62
2. Jiří Pelnář Budo SC Plzeň CZE 2 1 4 1 62
2. Svatopluk Sekanina KK Jeseník CZE 1 2 3 5 62
2. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice CZE 2 1 1 1 62
2. Jakub Záboj L. F. CLUB KARATE CZE 2 3 2 62
1412. Jindřich Bukovský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 3 1 60
1412. Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 2 3 2 2 60
1412. Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 1 60
1412. Luboš Dražil KK Lichnice CZE 1 3 3 1 60
1412. Eliška Fibichová GRYF Liberec CZE 1 2 1 60
1412. Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 4 2 60
1412. Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE 1 1 2 6 60
1412. Jiří Jirásek Shodokan Sokolov CZE 1 1 60
1412. Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 1 60
1412. Aleksandr Jordanov Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 3 2 1 60
1412. Eva Kolocová Slavia TU Liberec CZE 1 1 2 60
1412. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 6 60
1412. Lukáš Krojidlo Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 5 60
1412. Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 2 3 60
1412. Martina Rajnochová Slavia TU Liberec CZE 1 1 1 2 60
1412. Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 4 2 60
1412. Sebastian Skalík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4 60
1412. Kateřina Smetanová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 1 1 60
1412. Jakub Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 2 60
1412. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 2 1 60
1412. Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE 2 1 1 60
1412. Tereza Vašíčková SVČ Domeček Brno CZE 2 1 1 1 60
1412. Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan CZE 1 1 2 1 60
1412. Matěj Zuzánek GRYF Liberec CZE 1 2 1 1 60
1412. Robin Žďárek KCK Team CZE 1 1 3 2 60
1437. Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 1 7 1 59
1437. Jana Bělohlavová Sport Relax CZE 1 2 5 1 59
1437. Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 3 3 59
1437. Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE 1 2 2 1 59
1437. Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE 1 2 4 2 1 59
1442. Václav Andrle Karate-do Litomyšl CZE 1 1 4 58
1442. Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE 3 2 6 2 58
1442. Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 2 2 1 2 58
1442. Zdeněk Bouček Fight Club České Budějovice CZE 1 3 2 58
1442. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 2 3 58
1442. Lucie Cupáková TARO KAN CZE 2 2 1 58
1442. Martina Daťková Karate-do Litomyšl CZE 1 1 7 58
1442. Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE 3 1 2 58
1442. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 2 2 2 1 58

Stránka: 29/89
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 | 29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů