KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1981. Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE 2 2 1 76
1981. Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 3 2 2 76
1981. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 5 3 76
1981. Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE 2 4 1 76
1981. Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE 3 2 4 1 76
1981. Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 5 1 76
1981. Žaneta Ručková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2 2 76
1981. Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE 2 1 3 76
1981. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 7 2 76
1981. Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 2 3 76
1981. Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE 1 3 4 76
1412. Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE 2 10 2 1 75
1412. Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 1 75
1412. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 2 4 2 1 75
1412. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 5 5 5 75
1412. Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 5 4 2 75
1412. Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 3 1 75
1412. Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4 6 1 75
1412. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 3 3 1 1 75
1412. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 3 5 1 75
1421. Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 2 1 74
1421. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 4 3 3 74
1421. Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 5 4 1 74
1421. Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE 2 2 2 74
1421. Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE 2 3 2 74
1421. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 4 74
1421. Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE 2 2 2 74
1421. Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 3 1 74
1429. Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE 1 5 2 1 73
1429. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 3 3 3 1 73
1429. Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 6 2 73
1432. Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 1 72
1432. Daniel Beneš SKBU Hostivař CZE 3 72
1432. Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 4 72
1432. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6 4 72
1432. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 2 3 3 1 72
1432. Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 6 2 72
1432. Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 2 2 1 72
1432. Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE 3 5 2 72
1432. Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 72
1432. Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE 5 4 1 72
1432. Dalibor Krejčí SKC Louny CZE 1 4 3 1 72
1432. Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 5 72
1432. Tomáš Lipowski ŠSK karate Karviná CZE 1 2 2 72
1432. Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4 3 72
1432. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 5 4 72
1432. Jakub Novotný Sport Relax CZE 1 2 2 72
1432. Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE 1 2 1 2 72
1432. Ondřej Strnad Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 2 72
1450. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 1 1 71

Stránka: 29/97
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 | 29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů