KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3296. postup Šimon Zwilling ŠSK karate Karviná CZE 2 4 1 70
1402. postup Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 4 6 69
1402. postup Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 1 69
1402. postup Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 6 2 1 69
1402. pokles Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 1 3 5 1 69
1406. pokles Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 68
1406. pokles Eliška Fibichová GRYF z.s. CZE 1 2 1 1 68
1406. pokles Jakub Hajný SKC Louny CZE 2 2 4 2 68
1406. pokles Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 2 68
1406. pokles Jindřich Ibl SKC Louny CZE 2 4 4 68
1406. pokles Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE 2 4 2 68
1406. pokles Jan Klimeš Sport Relax CZE 1 5 1 68
1406. pokles Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 4 7 2 68
1406. pokles Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE 2 4 68
1406. pokles Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 2 4 3 68
1406. pokles Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 4 68
1406. pokles Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4 4 68
1406. pokles Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 1 2 68
1406. pokles Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE 2 7 1 3 68
1406. pokles Jakub Scholz Sport Relax CZE 1 1 1 68
1406. pokles Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 2 3 68
1406. pokles Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE 2 2 2 1 68
1406. pokles Denis Uher Baník Havířov CZE 1 4 1 68
1406. pokles Kristýna Vašíčková Champions Team CZE 3 1 2 68
1406. pokles Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE 2 1 2 1 1 68
1426. pokles Petra Cífková KC Žatec CZE 1 5 1 67
1426. pokles Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 3 7 1 67
1426. postup Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 5 3 4 67
1426. pokles David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 1 4 2 2 67
1426. pokles Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 2 3 2 1 67
1426. pokles Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5 4 2 67
1432. pokles Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE 2 3 2 1 66
1432. pokles Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 2 3 2 1 66
1432. pokles Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4 1 66
1432. pokles Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 2 1 3 66
1432. pokles Ladislav Husák SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 66
1432. pokles Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 3 7 66
1432. pokles Marek Kroupa Sport Relax CZE 1 2 2 1 66
1432. pokles Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 66
1432. pokles Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 7 1 4 66
1432. pokles Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 5 4 66
1432. pokles Michal Sládek CZE 3 1 6 66
1432. pokles Eliška Šinfeltová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 2 4 66
1432. postup Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 1 66
1432. pokles Petr Zítko Sport Relax CZE 2 2 1 66
1446. pokles Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 1 65
1446. pokles Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 4 2 3 65
1446. postup Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5 4 65
1446. pokles Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE 3 4 1 65
1446. pokles Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 4 4 2 65

Stránka: 29/95
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 | 29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů