KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1792. Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4 3 72
1792. Jakub Novotný Sport Relax CZE 1 2 2 72
1792. Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 72
1792. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 9 72
1792. Ondřej Strnad Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 2 72
1792. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 1 7 2 1 72
1357. Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 3 1 1 71
1357. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 3 2 1 1 71
1357. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 2 2 2 1 71
1357. Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 1 71
1357. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 5 1 1 71
1357. Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 2 71
1357. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 4 71
1357. Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 5 1 71
1365. Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 3 4 70
1365. Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 5 1 70
1365. Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE 2 2 70
1365. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 4 3 70
1365. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 4 3 70
1365. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4 3 1 70
1365. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 5 5 70
1365. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 5 1 1 70
1365. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 3 3 1 70
1365. Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 2 70
1365. Hana Uhlířová KC Žatec CZE 2 2 2 4 70
1365. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 4 1 70
1377. Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 2 2 69
1377. Milan Lorenc Karate Polička CZE 5 2 2 2 69
1377. Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 1 69
1377. Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 1 3 5 1 69
1377. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 4 7 2 69
1382. Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 68
1382. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 5 4 68
1382. Jakub Hajný Shotokan karate club Louny CZE 2 2 4 2 68
1382. Marek Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 1 68
1382. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 7 2 68
1382. Jakub Knesel TJ KARATE Praha CZE 1 2 2 2 68
1382. Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE 2 4 68
1382. Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 3 68
1382. Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 3 4 68
1382. Anna Salavcová Sport Relax CZE 1 1 2 2 68
1382. Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 68
1382. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 6 2 68
1382. Denis Uher Baník Havířov CZE 1 4 1 68
1382. Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE 2 1 2 1 1 68
1382. Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 68
1382. Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 3 68
1398. Petra Cífková KC Žatec CZE 1 5 1 67
1398. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6 3 67
1398. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 4 3 67

Stránka: 28/93
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 | 28 |  29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů