KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1068. Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 2 2 82
1068. Dominik Koval Baník Havířov CZE 3 2 4 1 1 82
1068. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 3 3 1 82
1068. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4 1 82
1068. Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 4 7 82
1068. Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 5 1 1 82
1068. Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 4 1 2 82
1068. Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 6 1 82
1068. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 2 2 1 82
1068. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 3 2 1 82
1361. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 5 2 80
1361. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 3 80
1361. Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE 2 1 6 2 1 80
1361. Marek Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 1 80
1361. Lukáš Ingriš SKC Louny CZE 2 4 3 80
1361. Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 1 4 80
1361. Jana Knoblochová USK Slavia Liberec CZE 1 2 1 80
1361. Petr Kundrát Karate Klub Chodov CZE 1 1 80
1361. Daniel Pekuniak Champions Team CZE 1 3 80
1361. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 9 2 80
1361. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 3 5 1 1 80
1361. Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE 2 3 1 80
1361. Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE 1 3 1 3 80
1361. Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 2 2 80
1361. Kristýna Vašíčková Champions Team CZE 3 2 1 2 80
1361. Jakub Záveský Sport Relax CZE 1 1 3 80
1377. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 5 1 79
1377. Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE 2 2 4 1 79
1377. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 8 3 3 79
1377. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5 3 3 79
1381. Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 2 78
1381. Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE 2 1 2 78
1381. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 6 4 78
1381. Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 2 3 78
1381. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 1 1 6 2 3 78
1381. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 3 6 3 78
1381. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 5 3 78
1381. Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 6 2 78
1381. Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 5 1 78
1381. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 1 8 2 1 78
1381. Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3 1 78
1392. Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE 2 1 4 1 1 77
1392. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 4 4 1 77
1394. Martin Engel TJ Karate Praha CZE 4 4 1 76
1394. Eliška Fibichová GRYF z.s. CZE 1 2 1 2 76
1394. Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE 1 1 3 76
1394. Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 3 76
1394. Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE 2 3 2 76
1394. Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 7 1 2 76
1394. Jan Klimeš Sport Relax CZE 1 5 2 76

Stránka: 28/97
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 | 28 |  29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů