KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1212. postup Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE 2 3 2 74
1212. postup Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 4 74
1212. postup David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 74
1212. postup Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 3 1 74
1355. pokles Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE 1 5 2 1 73
1355. pokles Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 3 3 3 1 73
1355. pokles Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 6 2 73
1358. pokles Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 1 72
1358. pokles Daniel Beneš SKBU Hostivař CZE 3 72
1358. pokles Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 4 72
1358. pokles Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 7 2 72
1358. pokles Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6 4 72
1358. pokles Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 3 72
1358. pokles Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 6 2 72
1358. pokles Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 2 2 1 72
1358. pokles Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE 3 5 2 72
1358. pokles Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 1 72
1358. pokles Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 72
1358. postup Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 3 2 72
1358. pokles Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE 5 4 1 72
1358. pokles Dalibor Krejčí SKC Louny CZE 1 4 3 1 72
1358. pokles Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 1 72
1358. pokles Tomáš Lipowski ŠSK karate Karviná CZE 1 2 2 72
1358. pokles Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4 3 72
1358. pokles Jakub Novotný Sport Relax CZE 1 2 2 72
1358. pokles Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE 1 2 1 2 72
1358. pokles Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 3 72
1358. pokles Ondřej Strnad Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 2 72
1379. pokles Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 1 1 71
1379. postup Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 1 1 71
1379. pokles Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 2 3 71
1379. pokles Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 4 6 3 71
1379. pokles Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 5 1 1 71
1379. pokles Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 2 4 1 1 71
1379. pokles Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 4 71
1386. pokles David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4 2 1 70
1386. pokles Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 3 4 70
1386. pokles Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 2 3 70
1386. pokles Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 4 3 70
1386. pokles Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 2 4 4 70
1386. pokles Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE 1 1 3 1 70
1386. pokles Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 4 3 70
1386. pokles Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 2 3 1 70
1386. pokles Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4 3 1 70
1386. pokles Nikola Martincová KK Odry CZE 1 6 3 70
1386. pokles Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 3 3 1 70
1386. pokles Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 2 70
1386. pokles Hana Uhlířová KC Žatec CZE 2 2 2 4 70
1386. pokles Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE 2 4 2 3 70
1386. pokles David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 4 1 70

Stránka: 28/95
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 | 28 |  29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů