KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2603. Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE 2 3 2 76
2603. Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 7 1 2 76
2603. Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 8 5 76
2603. Dominik Koval Baník Havířov CZE 3 2 3 1 1 76
2603. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 3 1 76
2603. Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 3 4 76
2603. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 5 3 76
2603. Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE 2 4 1 76
2603. Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE 3 2 4 1 76
2603. Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE 3 3 1 1 76
2603. Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE 2 1 3 76
2603. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 2 1 4 76
2603. Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6 1 76
2603. Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 7 1 76
1315. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 2 75
1315. Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE 2 4 5 75
1315. Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 1 75
1315. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 2 75
1315. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 2 2 2 75
1315. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 1 4 4 75
1315. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 3 5 1 75
1322. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 3 1 1 74
1322. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 4 3 3 74
1322. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 6 74
1322. Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 2 74
1322. Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 4 5 74
1322. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 3 9 1 74
1322. Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 5 74
1322. Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 1 1 1 74
1330. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 5 2 1 73
1330. Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 3 1 73
1330. Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 5 2 3 73
1330. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 5 4 73
1330. Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 1 73
1330. Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 3 3 73
1330. Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 3 2 73
1330. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 3 3 3 1 73
1338. Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 1 2 72
1338. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 1 72
1338. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 1 72
1338. Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE 2 1 5 2 1 72
1338. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 2 3 3 1 72
1338. Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 72
1338. Aleš Hromádko TJ KARATE Praha CZE 2 1 1 72
1338. Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 2 2 1 72
1338. Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 72
1338. Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 3 72
1338. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 4 3 1 72
1338. Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4 3 72
1338. Jakub Novotný Sport Relax CZE 1 2 2 72

Stránka: 27/93
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 | 27 |  28 |  29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů