KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3944. Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 1 3 2 86
3944. Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE 1 4 9 86
3944. Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 4 4 86
3944. Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 1 86
3944. Valerie Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 3 2 1 1 86
1206. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 4 1 85
1206. Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 3 2 6 1 85
1206. Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 4 2 1 85
1206. Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3 1 1 85
1206. Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4 5 1 1 85
1206. Lana Potrebenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 1 1 1 85
1206. Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 3 2 2 85
1206. Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE 1 1 2 3 4 85
1206. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 5 3 85
1206. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 1 3 2 2 85
1216. Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 1 1 84
1216. Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 3 84
1216. Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 84
1216. Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 6 1 84
1216. Diana Rešková TJ KARATE Praha CZE 1 3 2 84
1216. Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 2 84
1216. Radka Tesařová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 84
1216. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 2 6 11 84
1216. Jan Wagner Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 2 3 84
1225. Vojtěch Bittner Sport Relax CZE 3 4 1 83
1225. Maxim Brezovar SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 1 1 83
1225. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 4 1 83
1225. Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 5 1 83
1225. Květa Klementová KC Podbořany CZE 2 3 8 1 1 83
1225. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 3 3 2 83
1225. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 6 3 2 83
1225. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 3 4 3 83
1225. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 5 4 2 83
1225. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5 4 83
1235. Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 1 82
1235. Jakub Burián Sport Relax CZE 1 2 3 1 82
1235. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 6 3 1 82
1235. Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 2 82
1235. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 4 1 82
1235. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 4 1 1 82
1235. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 3 82
1235. Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE 2 1 3 1 2 82
1235. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 3 3 1 82
1235. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4 1 82
1235. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 4 8 1 82
1235. Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 6 1 82
1235. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 1 82
1235. Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 82
1235. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 5 6 3 82
1250. Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 2 1 81

Stránka: 25/93
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 | 25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů