KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
951. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 4 2 2 180
951. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 4 3 1 180
951. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 6 10 2 180
704. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 7 12 4 1 178
704. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 7 4 4 178
704. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 2 3 8 3 1 178
704. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4 6 5 1 178
704. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 6 7 5 3 178
709. Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 6 1 2 177
710. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 2 9 1 1 176
710. Antonín Brožíček Sport Team Scorpions CZE 3 2 2 176
710. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 3 2 2 176
710. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 2 1 176
710. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 2 3 5 176
710. Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 3 1 2 1 176
710. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 3 2 5 7 3 176
710. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 9 5 176
710. Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 10 5 3 176
719. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 3 5 4 1 175
719. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 2 10 5 1 175
721. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 2 6 1 174
721. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 5 3 2 2 174
721. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 3 5 2 2 174
721. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4 6 5 1 174
721. Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 7 4 174
721. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 3 7 2 2 174
727. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 5 6 2 173
727. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 6 7 3 1 173
727. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 2 3 1 173
730. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 9 3 172
730. Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE 2 4 3 2 2 172
730. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 2 9 8 3 172
730. Pavel Urban L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 4 3 2 172
730. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 1 2 172
735. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 1 9 6 1 171
736. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 3 8 3 1 169
736. Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 4 1 1 169
736. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 3 3 8 6 2 169
739. Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 6 3 168
739. Anna Emingerová KC Žatec CZE 3 7 9 4 168
741. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 3 7 10 1 167
741. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 4 6 13 1 1 167
741. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 3 2 7 5 3 167
744. Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE 4 7 13 166
744. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 10 3 1 166
744. Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 6 8 166
744. Roman Lysoněk Česká republika CZE 3 5 4 2 1 166
744. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 9 4 11 1 166
744. Markéta Nováková Sport Relax CZE 3 7 4 4 166
744. Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 2 8 3 2 166

Stránka: 15/93
<< 10 |  11 |  12 |  13 |  14 | 15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů