KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1781. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 3 6 7 2 2 187
702. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 3 5 1 1 186
702. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 10 1 1 186
704. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 2 4 3 3 1 185
704. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 8 6 2 185
706. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6 4 184
706. Vojtěch Jež SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 5 2 9 1 184
706. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 8 6 2 184
706. Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4 3 9 1 184
706. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 2 2 6 4 184
706. Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 5 184
712. Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 4 1 1 1 183
712. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 6 6 2 183
714. Jiří Junek Baník Havířov CZE 3 4 4 1 182
714. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4 8 5 182
716. David Berka TJ Karate České Budějovice CZE 4 6 7 1 181
716. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 7 1 7 4 181
718. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 5 1 180
718. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 9 4 2 180
718. Martin Fus Baník Havířov CZE 3 4 6 6 1 180
718. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4 4 5 1 180
718. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 4 2 2 180
718. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 4 3 1 180
718. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 6 10 2 180
725. Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 1 6 9 9 179
726. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 7 12 4 1 178
726. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 7 4 4 178
726. Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 3 5 4 4 178
726. Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE 2 4 3 3 2 178
726. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 2 3 8 3 1 178
726. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4 6 5 1 178
726. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 6 7 5 3 178
733. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 5 6 2 177
733. Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 6 1 2 177
735. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 2 9 1 1 176
735. Antonín Brožíček Sport Team Scorpions z.s. CZE 3 2 2 176
735. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 3 2 2 176
735. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 3 2 1 176
735. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 2 3 5 176
735. Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 3 1 2 1 176
735. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 3 2 5 7 3 176
735. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 2 9 5 176
743. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 3 5 4 1 175
743. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 2 10 5 1 175
745. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 2 6 1 174
745. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 5 3 2 2 174
745. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 2 5 8 4 174
745. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 3 5 2 2 174
745. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 4 6 5 1 174
745. Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 7 4 174

Stránka: 15/95
<< 10 |  11 |  12 |  13 |  14 | 15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů