KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
118. Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE 1 1 6
118. Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
118. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
118. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
118. Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
106. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 5
107. Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
107. Kateřina Dědková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
107. Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
107. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
107. Jana Janíková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
107. Jiřina Kafková KBU Tanvald CZE 1 4
107. Marie Kalkusová Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 4
107. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
107. Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
107. Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE 1 4
107. Kateřina Mikušová CZE 1 4
107. Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 4
107. Ivana Obhlídalová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
107. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 4
107. Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
107. Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
107. Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
107. Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 4
107. Zuzana Válková KTK Praha CZE 1 4
107. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
107. Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE 2 4
107. Tereza Zelendová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
129. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 3
129. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
129. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
129. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 3
129. Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE 1 3
134. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
134. Barbora Jůzová Sokol karate Tišnov CZE 1 2
134. Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE 1 2
134. Hana Synková G+G Hradec Králové CZE 1 2
134. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 2
139. Kamila Horáková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1
139. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1
139. Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1
139. Ajda Lampe TJ Karate Praha CZE 1
139. Tereza Mokrášová SK Slavia Orlová CZE 1 1
139. Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1
139. Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů