KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
147. Marie Prajzlerová SKBU Hostivař CZE 1 8
147. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
147. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
147. Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 8
147. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE 1 8
147. Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE 1 8
107. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 7
107. Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
109. Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE 1 1 6
109. Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
109. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
109. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
109. Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
109. Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
109. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 6
116. Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
116. Kateřina Dědková Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
116. Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
116. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
116. Jana Janíková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
116. Hana Janová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
116. Jiřina Kafková KBU Tanvald CZE 1 4
116. Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 4
116. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
116. Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
116. Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE 1 4
116. Kateřina Mikušová CZE 1 4
116. Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 4
116. Ivana Obhlídalová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
116. Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
116. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 4
116. Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
116. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
116. Veronika Škodová Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
116. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
116. Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 4
116. Zuzana Válková KTK Praha CZE 1 4
116. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
116. Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE 2 4
116. Tereza Zelendová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
141. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 3
141. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
141. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3
144. Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
144. Barbora Jůzová Sokol Tišnov CZE 1 2
144. Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
144. Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE 1 2
144. Hana Synková G+G Hradec Králové CZE 1 2
149. Tereza Mokrášová SK Slavia Orlová CZE 1 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů