KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
150. Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE 1 8
150. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
150. Martina Plešingerová Sport Relax CZE 2 8
150. Marie Prajzlerová SKBU Hostivař CZE 1 8
150. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
150. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
150. Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 8
150. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE 1 8
150. Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE 1 8
110. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 7
110. Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
112. Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE 1 1 6
112. Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
112. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
112. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
112. Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
112. Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
112. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 6
119. Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
119. Kateřina Dědková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
119. Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
119. Ivana Hordějčuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
119. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
119. Jana Janíková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
119. Hana Janová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
119. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
119. Jiřina Kafková KBU Tanvald CZE 1 4
119. Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 4
119. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
119. Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
119. Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE 1 4
119. Kateřina Mikušová CZE 1 4
119. Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 4
119. Ivana Obhlídalová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
119. Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
119. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 4
119. Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
119. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
119. Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
119. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
119. Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 4
119. Zuzana Válková KTK Praha CZE 1 4
119. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
119. Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE 2 4
119. Tereza Zelendová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
146. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 3
146. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
148. Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
148. Barbora Jůzová Sokol karate Tišnov CZE 1 2
148. Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů