KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
52. Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
52. Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 1 24
53. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 2 1 1 23
53. Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE 1 1 2 23
55. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 1 2 22
56. Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE 1 1 20
56. Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 20
56. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 20
56. Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 20
60. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 1 19
61. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2 18
61. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 2 2 18
63. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
63. Jana Gaňová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 16
63. Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
63. Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 16
63. Kateřina Šafaříková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 16
63. Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 16
63. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
70. Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE 1 1 15
71. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 2 14
71. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
71. Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
71. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 2 14
75. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 12
75. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 1 2 12
75. Jana Pavlíková KC Dragons Rosice CZE 1 12
75. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 12
75. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 2 12
80. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 11
80. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 11
82. Lenka Borgulová Sport Club Flair o.s. CZE 2 10
82. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 10
82. Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 10
82. Kateřina Spurná SK Slavia Orlová CZE 1 1 10
82. Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 10
87. Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 1 9
88. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 8
88. Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 8
88. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
88. Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
88. Taťána Pancuráková Gojukan Praha CZE 2 8
88. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
88. Martina Plešingerová Sport Relax CZE 2 8
88. Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
88. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
88. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
88. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto Karate Klub CZE 1 8
88. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
88. Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů