KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
111. Yi Hsiang Wang CTKF Neihu Club TAI 1 50
102. Bo Liliegreen Dánsko DEN 1 48
103. Miroslav Sližik Slávia TU Zvolen SVK 1 1 46
104. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 45
105. Kristian Agsten Německo GER 1 40
105. Roland Breitender Rakousko AUT 1 40
105. Elvin Eyvayov Ázerbajdžán AZE 1 40
105. Chi Ming Lau Hongkong HKG 1 40
105. Jonathan Maruani Ligue Essonne Karate FRA 1 40
105. Patrick Rump Německo GER 1 40
105. Fco. Jose Salazar Jover Španělsko ESP 1 40
105. Dragan Stojnic Srbsko SRB 1 40
105. Alfredo Tocco Itálie ITA 1 40
105. Yi Ta Wang Tchaj-wan TAI 1 40
105. Tzu-Yao Yen Tchaj-wan TAI 1 40
116. Simon Klausberger Rakousko AUT 1 1 35
117. Fabien Aletto Sete Shotokan FRA 1 32
118. Andreas Antoniou Finsko FIN 1 30
118. Matteo Budelli Spazio Sport ITA 1 30
118. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 30
118. Sherif Hosny Egypt EGY 1 30
118. Miguel Manzo Venezuela VEN 1 30
118. Damjan Padovan Chorvatsko CRO 2 30
118. Turgay Yesilyurt İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR 1 1 30
125. Bor Dereani Slovinsko SLO 1 1 28
126. Alexander Barsegyan Rusko RUS 1 25
126. Jorge Caeiros Associação Desportiva Bobadelense POR 1 25
126. Mirko De Pascalis Švýcarsko SUI 1 25
126. Eleftherios Konstantakopoulos Řecko GRE 1 25
126. Łukasz Wolny Polsko POL 1 25
131. Marek Aberl Česká republika CZE 1 20
131. Lorenzo Franchini A.S.D. Karate Verona ITA 1 20
131. Laine Georgios Švédsko SWE 1 20
131. Marco Giorgio Itálie ITA 1 20
131. Nicolas Chahoud Francie FRA 1 20
131. Madi Kateshov Kazachstán KAZ 1 20
131. Oliver Kronhardt 1. Kemptener Karate Dojo GER 2 20
131. Salimi Mohsen Írán IRI 1 20
131. Cesar Monagas Venezuela VEN 1 20
131. Ganot Romain Francie FRA 1 20
131. Stefano Sorbino C.D.R.R. Fisyodinamik Centrosport ITA 1 20
131. Keng Yinn Wong Malajsie MAS 1 20
143. Alexander Egeberg Nykobing DEN 1 16
143. Kenny Rasmussen Dánsko DEN 1 16
143. Christian Vancea Sportunion Shuhari Graz AUT 1 16
146. Bryan Antony Lucembursko LUX 1 15
146. Roger Bauer Švýcarsko SUI 1 15
146. Vladan Keković Černá Hora MNE 2 15
146. Alessio Miano A.S.D. Master Milano ITA 1 15
146. Wolf-Peter Mühlhans KV Nordrhein-Westfalen GER 1 15

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů