KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
67. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 12
67. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 3 12
103. Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE 1 3 11
103. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 11
105. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
105. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
105. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
105. Martin Trávník Karate Vision Praha CZE 2 10
109. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 9
110. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
110. Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE 1 8
110. Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE 1 8
110. Jiří Hodík TJ Karate Libčice CZE 1 8
110. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
110. Michal Kodytek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
110. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
110. David Krejča CZE 1 8
110. Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE 1 8
110. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
110. Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 8
110. Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE 1 1 1 8
110. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 8
110. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 2 8
110. Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
125. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 1 7
125. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 7
127. Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 2 6
127. David Kopeček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
127. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 6
127. Jan Racek Sport Relax CZE 1 6
127. Ondřej Samek Sport Relax CZE 1 6
127. Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 6
127. Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE 1 1 6
134. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 2 5
135. Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
135. Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE 1 4
135. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 4
135. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
135. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
135. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
135. Lukáš Havlásek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
135. Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
135. Martin Horváth KC Podbořany CZE 1 4
135. Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
135. Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
135. Lukáš Chalupa Sport Relax CZE 1 4
135. Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
135. Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
135. Martin Jasanský Shinzato Dojo Praha CZE 1 4
135. Tomáš Kadlíček Gojukan Praha CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů