KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
68. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 12
68. David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 12
68. Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
68. Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
68. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 12
68. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 3 12
107. Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE 1 3 11
107. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 11
109. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
109. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
109. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
109. Martin Trávník Karate Vision Praha CZE 2 10
113. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 9
114. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 2 8
114. Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE 1 8
114. Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE 1 8
114. Jiří Hodík TJ Karate Libčice CZE 1 8
114. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
114. Michal Kodytek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
114. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
114. David Krejča CZE 1 8
114. Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE 1 8
114. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
114. Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 8
114. Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE 1 1 1 8
114. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 8
114. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 8
114. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 2 8
114. Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
130. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 1 7
130. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 7
132. Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 2 6
132. David Kopeček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
132. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 6
132. Jan Racek Sport Relax CZE 1 6
132. Ondřej Samek Sport Relax CZE 1 6
132. Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 6
132. Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE 1 1 6
139. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 2 5
140. Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
140. Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE 1 4
140. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
140. Michal Franc SK Karate Olomouc CZE 1 4
140. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
140. Lukáš Havlásek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
140. Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
140. Martin Horváth KC Podbořany CZE 1 4
140. Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
140. Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
140. Lukáš Chalupa Sport Relax CZE 1 4

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů