KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
89. Roman Lysoněk Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 2 2 1 1 38
89. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 3 1 1 38
89. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 3 2 38
54. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 36
55. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 32
55. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 32
57. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 3 31
58. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 28
59. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 27
59. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 27
59. František Sedlák Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 1 1 27
62. Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 2 1 26
62. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 2 26
64. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 1 24
64. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 24
64. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 24
64. David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 3 24
64. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 3 1 24
69. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 23
70. Petr Borgula SK Tommi Praha CZE 1 1 3 22
70. Tomáš Linke KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 2 22
72. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 20
72. Petr Marschall SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 20
72. Radim Pavelka KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 3 20
72. Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 20
76. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 2 18
76. Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE 3 18
76. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 18
79. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
79. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
79. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 1 16
79. Viktor Ploch KK Litvínov CZE 1 16
79. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 16
79. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 16
79. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 1 16
79. Adam Zdobinský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 16
87. Dominik Bandas SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 15
88. Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE 1 2 1 14
89. Jakub Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 13
90. Michal Balčík SK Slavia Orlová CZE 2 12
90. Jan Borgula KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 12
90. Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 1 1 12
90. Marek Chovančík NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 12
90. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 2 12
90. Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
90. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 12
90. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 3 12
90. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 12
99. Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE 1 3 11
100. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 10

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů