KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
69. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 1 1 30
52. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 28
53. František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 27
53. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 27
55. Jakub Kolek Sport Relax CZE 2 2 1 26
56. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 1 24
56. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 24
56. David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 24
56. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 3 1 24
60. Petr Borgula SK Tommi Praha CZE 1 1 3 22
60. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 22
60. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 22
63. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 21
64. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 20
64. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
64. Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 20
64. Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 20
68. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 2 18
68. Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE 3 18
70. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
70. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
70. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 1 16
70. Viktor Ploch KK Litvínov CZE 1 16
70. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 16
70. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 16
70. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 2 16
77. Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE 1 2 1 14
78. Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 13
79. Michal Balčík SK Slavia Orlová CZE 2 12
79. Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
79. Jan Borgula KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 12
79. Marek Chovančík NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 12
79. Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
79. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 12
79. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 3 12
86. Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 1 1 11
86. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 11
86. Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE 1 3 11
89. Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 10
89. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
91. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 9
91. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 9
93. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 2 8
93. Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE 1 8
93. Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 1 8
93. Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 8
93. Jiří Hodík TJ Karate Libčice CZE 1 8
93. Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
93. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
93. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů