KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
45. Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE 3 24
45. Veronika Mišková TARO KAN CZE 1 1 24
45. Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE 2 1 24
45. Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE 2 1 24
45. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE 1 3 24
45. Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 24
57. Barbora Černohubá Karate Hlinsko CZE 3 1 1 23
58. Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 1 1 22
59. Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
59. Lenka Sigmundová KK Jeseník CZE 2 1 20
59. Hana Uhlířová KC Žatec CZE 1 2 20
62. Šárka Kučerová Karate Polička CZE 3 18
63. Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE 2 2 17
64. Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 3 16
64. Michaela Budajová Champions Team CZE 1 16
64. Olga Hozová KK Odry CZE 3 16
64. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE 1 16
64. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 16
64. Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE 1 1 16
64. Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE 1 16
64. Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 2 16
64. Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 16
64. Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE 2 16
64. Lucie Výprachtická KCK Team CZE 1 16
64. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 2 1 16
76. Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE 1 1 1 15
77. Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE 1 2 1 14
78. Zuzana Gattnarová KK Odry CZE 2 12
78. Martina Hilbertová SKBU Hostivař CZE 1 1 12
78. Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 12
78. Markéta Jirgesová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
78. Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 12
78. Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 12
78. Monika Latzelová KK Jeseník CZE 1 1 12
78. Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 12
78. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 12
78. Martina Růžičková KK Kladno CZE 2 12
78. Barbora Žemličková Champions Team CZE 1 12
89. Martina Daťková Karate-do Litomyšl CZE 1 8
89. Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE 1 8
89. Edita Holubová Karate Horažďovice CZE 1 8
89. Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE 1 8
89. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 8
89. Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE 1 8
89. Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 8
89. Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 8
89. Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE 1 8
89. Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE 1 8
89. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
100. Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 6

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů