KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
47. Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 27
52. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 1 26
53. postup Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE 1 24
53. pokles Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE 3 24
53. pokles Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 24
53. pokles Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 24
53. pokles Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE 2 1 24
53. pokles Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE 1 3 24
53. pokles Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 24
60. pokles Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE 3 1 1 23
61. pokles Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 1 1 22
62. pokles Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
62. pokles Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 20
62. pokles Hana Uhlířová KC Žatec CZE 1 2 20
65. pokles Šárka Kučerová Karate Polička CZE 3 18
66. pokles Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE 2 2 17
67. pokles Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 16
67. pokles Michaela Budajová Champions Team CZE 1 16
67. pokles Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 16
67. pokles Olga Hozová KK Odry CZE 3 16
67. pokles Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 16
67. pokles Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE 1 1 16
67. pokles Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 16
67. pokles Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 2 16
67. pokles Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
67. pokles Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE 1 16
67. pokles Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
67. pokles Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 2 1 16
79. pokles Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 15
80. pokles Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE 1 2 1 14
81. pokles Zuzana Gattnarová KK Odry CZE 2 12
81. pokles Martina Hilbertová SKBU Hostivař CZE 1 1 12
81. pokles Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 12
81. pokles Markéta Jirgesová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
81. pokles Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
81. pokles Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
81. pokles Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 12
81. pokles Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 12
81. pokles Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 12
81. pokles Martina Růžičková KK Kladno CZE 2 12
81. pokles Barbora Žemličková Champions Team CZE 1 12
92. pokles Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
92. pokles Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE 1 8
92. pokles Edita Holubová Karate Horažďovice CZE 1 8
92. pokles Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
92. pokles Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 8
92. pokles Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE 1 8
92. pokles Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 8
92. pokles Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
92. pokles Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů