KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 19 1 2 3 572
2. Petra Peceková Česká republika CZE 4 1 192
3. Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 7 6 160
4. Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 5 6 1 130
5. Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE 3 2 9 128
6. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 3 108
7. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 4 1 104
8. Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 5 3 1 84
9. Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE 3 2 1 82
10. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 64
11. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 40
12. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 36
12. Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 3 36
12. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 36
12. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 36
16. Anna Emingerová KC Žatec CZE 2 2 1 34
17. Petra Cífková KC Žatec CZE 4 32
17. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 32
19. Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 2 30
20. Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE 1 3 1 26
20. Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 3 26
22. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 24
22. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 24
22. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
25. Barbora Žemličková Champions Team CZE 1 1 18
26. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 16
26. Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
28. Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 14
29. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE 1 1 1 13
30. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
31. Eliška Oravcová SKC Sokol Vamberk CZE 1 2 1 10
31. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
33. Simona Černá Karate Kolín CZE 1 1 8
33. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
33. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 8
33. Lenka Macková (Poorová) FaPo shotokan ryu Cheb CZE 1 8
33. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
33. Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE 1 8
33. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 8
33. Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
33. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 8
33. Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
33. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
44. Olga Hozová KK Odry CZE 1 6
44. Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE 1 6
44. Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
44. Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 6
48. Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
48. Petra Cívková KC Žatec CZE 1 4
48. Markéta Jirgesová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů