KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
150. Natasa Ilievska Karate Club Makpetrol MKD 1 1 55
102. Francesca Acquaviva Itálie ITA 1 1 50
102. Gergana Jordanova Bayerischer Karate Bund GER 1 1 50
102. Alexandra Recchia Francie FRA 1 50
105. Seval Abakoc Turecko TUR 1 40
105. Gulsah Akdag Švédsko SWE 1 1 40
105. Raffaella Carlini Itálie ITA 1 40
105. Milica Delević Srbsko SRB 1 40
105. Ana Dukić Budućnost Podgorica MNE 1 40
105. Hong Li Čínská lidová republika CHN 1 40
105. Kuroda Rio Japonsko JPN 1 40
105. Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK 1 40
105. Jelene Stevanovic Srbsko a Černá Hora SCG 1 40
105. Gergana Tadarowa Německo GER 1 40
105. Galina Vassilyeva Kazachstán KAZ 1 40
105. Michela Zega Itálie ITA 1 40
117. Sonya Anderl Rakousko AUT 2 35
118. Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK 2 32
119. Arianna Rossato ASI Karate Veneto ITA 1 1 31
120. Yvonne Honauer Švýcarsko SUI 1 30
120. Maéva Samy Francie FRA 1 30
122. Georgiana Cristian Rumunsko ROM 1 24
122. Jenna Shilston Anglie ENG 1 24
124. Nour Bououn Tunisko TUN 1 20
124. Carla Damayanti Indonésie INA 1 20
124. Pamela di Candia Itálie ITA 1 20
124. Keles Filis KDNW Siegburg GER 1 20
124. Natalia Garcia Suarez Španělsko ESP 1 20
124. Jennifer Guilette Kanada CAN 1 20
124. Nadine Klietschkowski Německo GER 1 20
124. Prihastuti Martinel Indonésie INA 1 20
124. Gemma Marwood Anglie ENG 1 20
124. Evgeniya Moiseeva Uspekh Novosibirsk RUS 1 20
124. Danijela Vasić KK Neretva Mostar BIH 1 20
135. Lisa Rogers Azami Karate SCO 1 16
136. Stella Holczer Německo GER 1 15
136. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 1 15
138. Branka Aranđelović Srbsko SRB 1 10
138. Katharina Beitler Německo GER 1 10
138. Stafania Bonuso Itálie ITA 1 10
138. Leticia Ferreira Lucembursko LUX 1 10
138. Sarah Kudell Německo GER 1 10
138. Aurelie Magnin Švýcarsko SUI 1 10
138. Irene Padogano A.S.D. Karate Fabozzi Vigevano ITA 1 10
138. Jovana Sujković Srbsko a Černá Hora SCG 1 10
146. Katherine Fewster Bujin ENG 1 8
146. Barbara Kovacs Gojukan Brunn am Gebirge AUT 1 8
146. Alice Marcato CTR FIJLKAM Veneto ITA 1 8
146. Isabelle Myrvold Aguilera Norsko NOR 1 8
146. Ramona Peagu Rumunsko ROM 1 8

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů