KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
52. Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE 1 1 14
102. Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE 1 12
102. Antonín Bauer Sokol karate Tišnov CZE 2 12
102. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
102. Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
102. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 12
102. Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
102. Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
102. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
102. Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE 1 1 12
102. Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 12
102. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 12
102. David Meduna KC Žatec CZE 2 12
102. Ondřej Novotný SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
102. Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
102. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
102. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
118. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 10
118. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 10
120. Jaromír Pokorný Sport Relax CZE 1 1 9
121. Pavel Bakule Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
121. Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
121. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
121. Martin Fus Baník Havířov CZE 2 8
121. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 8
121. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 8
121. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
121. Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
121. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 8
121. Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
121. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 2 8
121. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
121. Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
121. Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
121. Petr Pinhart KK Litvínov CZE 1 1 8
121. Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE 1 8
121. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
121. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
121. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
121. Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE 1 8
141. Michal Adámek Sport Relax CZE 1 6
141. Jan Bednář TJ KARATE Praha CZE 1 6
141. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 6
141. Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE 1 1 6
141. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 2 6
141. Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE 1 6
141. Angelo Purgert TJ KARATE Praha CZE 1 6
141. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
141. Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
150. Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 5

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů