KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
177. Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
177. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
177. Kamil Hromádko Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
177. David Kaválek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
177. Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 1 1 16
177. Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
177. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
177. Daniel Pekuniak Champions Team CZE 1 16
177. Michal Sionkala Atara Ostrava CZE 1 16
177. Mikuláš Záhorec Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 16
111. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
111. Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE 1 1 14
113. Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE 1 12
113. Antonín Bauer Sokol Tišnov CZE 2 12
113. Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
113. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 12
113. Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
113. Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 12
113. Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE 1 1 12
113. Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 12
113. David Meduna KC Žatec CZE 2 12
113. Ondřej Novotný SKBU Hostivař CZE 1 12
113. Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
113. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
113. Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
126. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 10
126. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 10
128. Pavel Bakule Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
128. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
128. Tomáš Braun Sokol Pardubice CZE 2 8
128. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
128. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
128. Martin Fus Baník Havířov CZE 2 8
128. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 8
128. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
128. Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
128. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 8
128. Lukáš Honc Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
128. David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE 1 8
128. Jindřich Ibl SKC Louny CZE 1 8
128. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 8
128. Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
128. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 2 8
128. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
128. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
128. Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
128. Petr Pinhart KK Litvínov CZE 1 1 8
128. Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 8
128. Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
128. Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE 1 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů