KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
101. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 2 1 28
101. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
101. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 28
101. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 28
55. Milan Lorenc Karate Polička CZE 2 1 27
56. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 26
56. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 26
58. Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 1 25
59. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24
59. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 24
59. Josef Bělica Baník Havířov CZE 1 24
59. Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 24
59. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 2 24
59. Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE 1 24
59. Jiří Kábrt SK MP CZE 1 24
59. Jan Klimeš Sport Relax CZE 1 1 24
59. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
59. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 1 24
59. Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 24
59. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 24
59. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 24
59. Petr Škoda KK Odry CZE 1 1 1 24
59. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
59. Mojmír Turek Karate Kolín CZE 2 1 1 24
59. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
76. Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE 2 2 1 22
76. Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 4 22
76. Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
79. Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 20
79. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 3 20
79. Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
82. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 18
82. Jan Moravec TJ Karate Praha CZE 1 1 1 18
82. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 2 18
82. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 2 18
86. Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 1 2 16
86. David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
86. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
86. Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 1 1 16
86. Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
86. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 16
86. Daniel Pekuniak Champions team - Chodov CZE 1 16
86. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
86. Michal Sionkala Atara Ostrava CZE 1 16
86. Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 16
96. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 14
96. Jindřich Ibl SKC Louny CZE 1 1 14
96. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 14
96. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
96. Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE 1 1 14

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů