KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Stefano Maniscalco Itálie ITA 8 2 4 2780
2. Seydine Balde Francie FRA 4 2 3 2500
2. Leon Anthony Walters Anglie ENG 3 3 1 2500
4. Marc Pyrée Francie FRA 4 1 3 2100
5. Alexandr Guerunov Rusko RUS 2 1 3 1900
6. Ian Cole Velká Británie GRB 4 3 1700
7. Geoff Thompson Velká Británie GRB 2 1 1600
8. Claudio Guazzaroni Itálie ITA 1 1 4 1500
8. Vic Charles Anglie ENG 2 2 1500
10. David Benetello Itálie ITA 1 3 4 1480
11. Yasumasa Shimizu Japonsko JPN 1 2 1400
12. Jonathan Horne Německo GER 4 2 1 1 1394
13. Emmanuel Pinda Francie FRA 2 1 1100
14. Oscar Olivares Španělsko ESP 2 1 1 1000
15. Patrice Ruggiero Francie FRA 1 2 900
16. Marko Luhamaa Estonsko EST 1 2 1 1 1 875
17. Marc Haubold Německo GER 1 1 800
17. Enver Idrizi Chorvatsko CRO 2 1 800
17. Serge Tomao Francie FRA 1 1 1 800
20. Jan Tuček Česká republika CZE 1 1 1 1 1 790
21. Andrey Anikin Rusko RUS 1 2 700
21. Jerome Atkinson Velká Británie GRB 1 1 700
21. Ralf Brachmann Německo GER 1 2 700
21. T. Rajic Jugoslávie YUG 1 1 1 700
21. Hans Roovers Nizozemsko NED 1 3 700
26. Ibrahim Gary Francie FRA 3 640
27. Marc Hamon Kanada CAN 1 600
27. Juan Antonio Hernández Španělsko ESP 4 600
27. Leslie Jensen Švédsko SWE 2 600
27. Ludwig Kotzebue Nizozemsko NED 1 600
27. Alain Le Hetet Francie FRA 1 600
27. Jean-Luc Montama Francie FRA 1 600
27. Mamadou Ndiaye Senegal SEN 1 600
27. B. Peakall Austrálie AUS 1 600
27. J. Sorken Norsko NOR 1 1 1 600
27. Alen Zamlic Chorvatsko CRO 1 2 600
37. Almir Cecunjanin Černá Hora MNE 2 2 1 1 505
38. Karl Daggfeldt Švédsko SWE 1 2 500
38. Fernando Luis Garcia Španělsko ESP 1 2 500
38. Spyridon Margaritopoulos Řecko GRE 1 1 500
41. Felix Kühnle MTV Ludwigsburg GER 1 2 480
42. Mohanad Magdy Mohammed Egypt EGY 1 1 450
43. Callum Robb Velká Británie GRB 1 3 2 1 444
44. Khalid Khalidov Kazachstán KAZ 1 1 1 440
45. Fehmi Mahalla Švýcarsko SUI 2 1 430
46. Franc Chantalou Francie FRA 1 1 1 1 410
47. Okay Arpa Turecko TUR 1 2 400
47. Massimo di Luigi Itálie ITA 2 400
47. Chen Chien Tchaj-wan TAI 1 400
47. Roddie Skotsko SCO 1 1 400

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů