KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
28. Seydine Balde Francie FRA 1 100
28. A. Cupina Bosna a Hercegovina BIH 1 100
28. Fleming Skotsko SCO 1 100
28. Oscar Martinez de Quel Pere Španělsko ESP 1 100
28. Meana Španělsko ESP 1 100
28. D. Miranovic Jugoslávie YUG 1 100
28. Jürgen Möldner Německo GER 1 100
28. Mossel Nizozemsko NED 1 100
28. Prince Velká Británie GRB 1 100
28. E. Robb Skotsko SCO 1 100
28. Gennaro Talarico Itálie ITA 1 100
28. Dejan Vozlič Slovinsko SLO 1 100
28. K. Waenerberg Finsko FIN 1 100
114. Mu Ta Sembellah Khair Jordánsko JOR 1 80
114. Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP 1 80
114. Rodriguez Nguyen Venezuela VEN 1 80
114. Osman Özmen Kayseri Kaski Spor Kulübü TUR 1 80
114. Kosta Pemac Srbsko SRB 1 80
114. Ryuki Shimura Japonsko JPN 1 80
114. Emrah Uygur Turecko TUR 1 80
121. Ognen Gruevski Karate Club Metalurg MKD 1 1 70
121. Viktor Löwenstein KV Baden Württemberg GER 1 1 70
123. Anel Beganović Budućnost Podgorica MNE 1 60
123. Troy Hirschkorn USA USA 1 60
123. Fargan Ibragimov Rusko RUS 1 60
126. J. Brynie Norsko NOR 1 50
126. M. Demir Turecko TUR 1 50
128. Tareq Abdesselem Club Arlesien De Karate Do FRA 1 40
128. Tobias Ackerman Německo GER 1 40
128. Thomas Aubertin-Tanguy Sporting International Karaté FRA 1 40
128. Sergiy Batayew Ukrajina UKR 1 40
128. Thomas Budich Německo GER 1 40
128. Nikola Dukic Chorvatsko CRO 1 40
128. Julien Galiana Francie FRA 1 40
128. Daniel Hollister Shikon ENG 1 40
128. Aniello Iarnone Itálie ITA 1 40
128. Dimitrije Jerkovic Srbsko SRB 1 40
128. Thomas Schell Rakousko AUT 2 40
128. Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL 3 40
128. Miloš Vuković Belgrade K.F. SRB 1 40
128. Aleksej Zhuromsky Baltijas Karate Club LAT 1 40
142. Neven Martić Chorvatsko CRO 1 30
142. Goce Petrov Makedonie MKD 1 30
142. Dirk Rouleaux Fudoshin Roermond NED 1 30
145. I. Germanov Bulharsko BUL 1 25
146. Ronan Flynn Glasnevin IRE 1 24
146. Matjaz Koncina Karate Klub Kranj SLO 1 24
146. Yohann Narrou Francie FRA 1 24
149. Nadir Benaíssa Francie FRA 1 20
149. Sasa Bjegovic Chorvatsko CRO 1 20

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů