KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Richard Pail KARATE Havířov CZE 7 1 1 152
2. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 4 3 4 140
3. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 5 128
4. David Meduna KC Žatec CZE 5 4 2 1 116
5. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 76
6. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 64
6. Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE 3 2 3 64
8. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 1 2 56
9. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
9. Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE 1 1 48
11. Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 3 4 40
12. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 2 1 38
13. Miroslav Boguský Champions team z.s. CZE 1 36
14. Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 3 34
14. Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 1 1 1 34
16. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 32
17. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 24
17. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 24
17. Radek Mačák KC Žatec CZE 1 1 1 24
17. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 24
17. Dominik Nechyba Česká republika CZE 1 24
17. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
17. Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 24
24. Ondřej Fiala SKK Hradec Králové CZE 1 1 20
24. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 20
26. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 18
27. Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
27. Dušan Güttner Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
27. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
27. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
27. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
32. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 14
33. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 12
33. Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
33. Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 12
33. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
33. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
38. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
39. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
39. Tomáš Březina Baník Havířov CZE 1 8
39. Jan Drobeček KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 8
39. Martin Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 8
39. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 8
39. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 1 8
39. Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
39. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
39. Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
39. Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE 1 8
39. Evžen Rambousek Sportovní klub Karate Most CZE 1 8
39. Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů