KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
191. Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 1 6
191. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
191. Miroslav Merfait SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 6
191. Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE 1 6
191. Slávek Sahula KC Žatec CZE 1 6
191. Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
191. Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE 1 6
158. Filip Černý Sport Club K3 CZE 1 4
158. František Fara Karate Shotokan-Ryu Cheb CZE 1 4
158. Michal Hajduk KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
158. Václav Chalupa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 4
158. Jan Kárník CZE 1 4
158. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
158. Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
158. Filip Knopp Škola bojových umění Narama CZE 1 4
158. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
158. Pavel Marko Karate Polička CZE 1 4
158. Oldřich Milde TJ Sokol Šumperk CZE 1 4
158. Stanislav Modráček ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
158. Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE 1 4
158. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
158. Tomáš Opluštil SK Global KC Brno CZE 1 4
158. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
158. Radim Pavelka KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
158. Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
158. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 4
158. Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
158. Petr Škoda Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
158. Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE 1 4
158. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
158. David Venigr SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 4
158. Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
158. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
184. Jan Dovolil KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
184. Zdeněk Florián Karate klub Kladno CZE 1 2
184. Jonáš Kříž Sport Club K3 CZE 2
184. Milan Lorenc Karate Polička CZE 1 2
184. Jiří Mazáček Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
184. Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
184. Štěpán Příhoda Karate Polička CZE 1 2
184. Tomáš Starý SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2
184. Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR žactva 2023
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů