KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
156. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
156. František Bernold Atara Ostrava CZE 1 1 12
156. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 12
156. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
156. Pavel Marko Karate Polička CZE 2 12
156. Josef Pacovský SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
156. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 12
156. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 12
109. Dan Gospodinov Jukl Karate Team CZE 1 1 10
109. Štěpán Příhoda Karate Polička CZE 1 3 10
109. Petr Schoř Karate Horažďovice CZE 1 1 10
112. Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE 1 1 8
112. František Cibulka SKC Louny CZE 2 8
112. Vlastislav Dobružský SKBU Hostivař CZE 1 1 8
112. Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
112. Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE 1 8
112. Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
112. Roman Friedrich KK Litvínov CZE 1 8
112. Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE 2 8
112. Michal Chmelař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
112. Toimáš Jílek Karate Horažďovice CZE 1 8
112. David Kavalír Sport Relax CZE 1 8
112. Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE 1 8
112. Luboš Krejčí TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE 1 8
112. Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
112. Lukáš Molinek Tesla Brno CZE 1 8
112. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 8
112. Rostislav Nunv CZE 1 8
112. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 8
112. Evžen Rambousek SK Karate Most CZE 1 8
112. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 8
112. Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
112. Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE 1 8
112. Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
112. Michal Šereda Karate Polička CZE 1 8
112. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
112. Petr Šuranský Sokol Pardubice CZE 2 8
112. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
112. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 1 8
140. Zdeněk Florián KK Kladno CZE 1 1 6
140. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
140. Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE 1 6
140. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 6
140. Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 1 6
140. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
140. Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE 1 6
140. Slávek Sahula KC Žatec CZE 1 6
140. Miloš Sejkora KK Přelouč CZE 1 6
140. Petr Švarc TJ Karate Praha CZE 1 6
150. Tomáš Flašar Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 5

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů