KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE 12 5 4 1 750
2. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 14 4 11 5 1 705
3. Jan Kočí Karate České Budějovice CZE 5 3 3 1 1 316
4. Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE 8 4 5 1 306
5. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 5 4 1 280
6. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 4 5 2 3 226
7. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 2 5 3 3 168
8. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 3 1 4 1 162
9. Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 3 160
10. Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE 5 1 2 156
11. David Dvořák KKD Bruntál CZE 4 4 2 1 136
12. Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 2 1 1 122
13. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 4 1 1 120
14. Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE 1 8 2 118
15. Miroslav Hýsek Karate České Budějovice CZE 2 3 1 104
16. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 102
17. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 8 2 2 100
18. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 2 2 6 1 94
19. Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE 2 1 5 2 92
20. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
21. Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE 3 1 1 84
22. Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE 5 1 1 1 1 83
23. Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE 3 1 64
23. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 2 64
23. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 1 1 1 64
26. Michal Antoš Sokol Nymburk CZE 3 1 2 1 62
27. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 60
28. Václav Andrle TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 4 58
29. Michal Galuška KK Jeseník CZE 1 3 1 52
30. Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE 4 2 1 49
30. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 1 2 49
32. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 1 2 48
32. Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE 1 48
34. Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 4 44
35. Radomír Domín Karate České Budějovice CZE 2 3 1 42
35. Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 3 1 42
35. Lukáš Honzík GRYF Liberec CZE 1 3 42
38. David Beran KCK Team CZE 2 1 40
38. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 40
40. Miloš Němec KK Lichnice CZE 1 2 1 39
41. Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 2 38
42. Ondřej Fiala SKK Hradec Králové CZE 2 36
42. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 36
42. Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE 1 3 36
42. Marek Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
42. Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 36
47. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 4 1 35
48. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 2 1 1 32
48. Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE 1 4 32
48. Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE 1 1 2 1 32

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Liga ČR 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů