KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 12 6 4 1 782
2. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 15 5 11 5 1 781
3. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 3 1 1 316
4. Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE 8 4 5 1 306
5. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 5 4 1 280
6. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 4 5 2 3 226
7. Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE 1 2 10 3 1 202
8. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 2 2 1 175
9. Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 4 172
10. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 2 5 3 3 168
11. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 4 1 162
12. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 5 1 2 156
13. David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 4 4 2 1 136
14. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 2 2 1 1 122
15. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 4 1 1 120
15. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 120
17. postup Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4 1 3 108
17. pokles Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 3 108
19. pokles Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 104
20. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 102
21. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 8 2 2 100
22. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 2 2 6 1 94
22. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 4 1 94
24. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 2 1 5 2 92
24. Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE 3 2 1 92
26. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 88
26. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
28. Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 1 1 1 83
29. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 80
30. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
31. Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 3 1 69
32. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 64
32. Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 1 64
32. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 2 64
32. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 64
36. Michal Antoš Sokol Nymburk CZE 3 1 2 1 62
37. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 60
38. Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 4 58
39. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 4 2 1 49
39. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 1 2 49
41. Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE 1 1 1 46
42. postup Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 44
42. pokles Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 4 44
44. pokles Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 42
44. pokles Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 3 1 42
44. pokles Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 3 42
47. pokles Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 40
47. pokles Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 40
47. postup Ladislav Morávek SKC Sokol Vamberk CZE 1 2 1 40
50. pokles Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 39

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů