KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 12 5 4 1 750
2. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 15 4 11 5 1 741
3. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 3 1 1 316
4. Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE 8 4 5 1 306
5. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 5 4 1 280
6. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 4 5 2 3 226
7. Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE 2 10 3 174
8. Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 4 172
9. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 2 5 3 3 168
10. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 4 1 162
11. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 5 1 2 156
12. David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 4 4 2 1 136
13. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 1 124
14. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 2 2 1 1 122
15. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 4 1 1 120
16. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 112
17. Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 104
18. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 102
19. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 8 2 2 100
20. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 2 2 6 1 94
21. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 2 1 5 2 92
21. Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE 3 2 1 92
23. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 88
23. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
25. Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 1 1 1 83
26. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 2 82
27. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
28. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 68
29. Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 1 64
29. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 2 64
29. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 64
32. Michal Antoš Sokol Nymburk CZE 3 1 2 1 62
33. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 60
34. Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 4 58
35. Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 1 52
36. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 50
37. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 4 2 1 49
37. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 1 2 49
39. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 4 44
40. Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 42
40. Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 3 1 42
40. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 3 42
43. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 40
43. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 40
43. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 40
46. Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 39
47. Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 2 38
48. Ondřej Fiala SKK Hradec Králové CZE 2 36
48. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 36
48. Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE 1 3 36

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů