KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 2 4 160
2. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 4 2 1 1 153
3. Michal Chmelař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 7 1 122
4. Jiří Junek Baník Havířov CZE 2 2 1 84
4. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 84
6. Aleš Brůna KC Žatec CZE 3 1 72
6. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 2 72
8. Martin Fus Baník Havířov CZE 1 1 3 2 1 58
9. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 2 1 52
10. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 2 2 1 48
11. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 40
12. Jiří Hájek KK Odry CZE 3 4 38
12. Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 3 38
14. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 36
15. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 1 2 1 34
16. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 32
17. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 1 30
18. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
18. Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE 1 2 1 28
20. Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 26
21. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 24
21. Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 1 24
21. Vladislav Kis Česká republika CZE 1 24
21. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
21. Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 24
26. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 5 22
27. David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 20
27. Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 1 1 20
29. Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
29. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 16
29. Martin Halbrštát SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
29. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 16
29. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 16
29. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
29. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
36. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
36. Roman Kaleja KC Žatec CZE 1 12
36. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
36. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 1 1 12
36. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
36. Luboš Růdl SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 12
36. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 12
43. David Kopeček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 10
43. Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 10
43. Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
46. Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
46. Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
46. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
46. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
46. Jan Greguš Sokol karate Tišnov CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů