KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Alexandre Biamonti Francie FRA 10 1 3 4100
2. Jesús Juan Rubio Španělsko ESP 2 2 4 1900
3. Luis Plumacher Venezuela VEN 3 2 1 1 1 1790
4. Ádám Kovács Maďarsko HUN 1 3 2 1 1710
5. Bahattin Kandaz Turecko TUR 3 7 1640
6. George Kotaka USA USA 3 1 1580
7. Tim Stephens Velká Británie GRB 2 2 2 1500
8. Janne Timonen Finsko FIN 3 1 1400
9. Ciro Massa Itálie ITA 4 2 5 1 1340
10. Francesco Muffato Itálie ITA 2 5 1300
10. Dimitrios Triantafyllis Řecko GRE 2 1 1 1 1300
12. Murat Uysal USC Duisburg GER 1 2 1 1 1220
13. Mark Golding Austrálie AUS 1 1 1 1200
13. Toshiaki Maeda Japonsko JPN 1 1 1 1200
13. Ramon Malawe Švédsko SWE 2 2 1200
16. Lazar Boskovic Německo GER 1 1 1000
16. Reginaldo Doran Nizozemsko NED 2 2 1000
16. Yoshikazu Ono Japonsko JPN 1 1 1000
16. Yuichi Suzuki Japonsko JPN 1 1 1000
20. William Rollé AASS Karate FRA 1 2 1 980
21. Michael Braun Francie FRA 1 1 1 900
21. C. Castano Fernandez Španělsko ESP 2 900
23. Mehdi Amozadeh Írán IRI 1 1 800
23. Jason P. Ledgister Anglie ENG 1 2 800
23. Jean Carlos Peña Venezuela VEN 2 800
23. Roel van Loen Nizozemsko NED 1 1 800
27. Daniele Simmi Itálie ITA 1 3 700
28. Christian Grüner Německo GER 1 7 624
29. Ricardo Abad Španělsko ESP 1 3 600
29. T. Azumi Japonsko JPN 1 600
29. Andrea Calzola Itálie ITA 1 2 1 600
29. Teruchika Ito Japonsko JPN 1 600
29. Eizu Kondo Japonsko JPN 1 600
29. Ignacio Lugo Mexiko MEX 1 1 600
29. Angel Ramiro Molina Španělsko ESP 1 2 600
36. Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK 1 1 3 2 1 560
37. Ömer Kemaloglu Turecko TUR 1 2 540
38. Coulter Velká Británie GRB 1 1 500
38. Didier Lupo Francie FRA 1 2 500
38. Olli Ortiz Finsko FIN 1 1 500
38. Stein Rønning Norsko NOR 1 1 500
42. Mathieu Cossou Francie FRA 2 1 1 1 445
43. Marko Lučić Chorvatsko CRO 1 1 1 430
44. G. Carcangiu Itálie ITA 1 400
44. Arno Lund Norsko NOR 1 400
44. J. Puertas Španělsko ESP 2 400
44. G. Romic Chorvatsko CRO 1 400
44. Soufiane Sankhon Francie FRA 1 2 400
44. Marc van Reybroeck Belgie BEL 2 400
50. Ivo Cvetkovski Karate Club Metalurg MKD 2 1 1 370

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů