KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
37. Magomedrasul Murtazaliev Rusko RUS 1 50
37. Giuseppe Francesco Strano A.S.D. Universal Center ITA 1 1 50
37. Reda Tidjani Levallois sporting club FRA 1 1 50
37. N. Tzanev Bulharsko BUL 1 50
155. Stephan Rewohl KV Sachsen - Anhalt GER 1 1 46
156. Fabian Kunze KEN Budo Heiligenstadt GER 1 1 44
157. Florent Gaubard Francie FRA 1 40
157. Edemilson Gutz dos Santos Brazílie BRA 1 40
157. Chien-Tsang Chen Tchaj-wan TAI 1 40
157. Cheng-Kang Chien Tchaj-wan TAI 1 40
157. Alvaro Jimenez Carmona Španělsko ESP 1 40
157. Ryoku Kawano Japonsko JPN 1 40
157. Łukasz Klujew AZS Wroclaw POL 1 40
157. Casper Lidegaard Dánsko DEN 2 40
157. Murat Malak Turecko TUR 1 40
157. Giuseppe Pastore Itálie ITA 1 40
157. Yellovin Piscessa Indonésie INA 1 40
157. Sergio Martínez Serrano Španělsko ESP 1 40
157. Junya Takeda Japonsko JPN 1 40
170. Kunasilan Lakanathan Malajsie MAS 1 1 36
171. David Veillet Švýcarsko SUI 1 1 35
172. Jamal Ebaihoubarka Nizozemsko NED 1 32
173. Kim-Nhat Pham Sportschool Venendaal NED 1 1 31
174. Yassine Boujaaba Sauvergarde Karate Club FRA 1 30
174. Yannik Faes Karateschule Sursee SUI 2 30
174. Errico Fuscati ASD Wellnes Zone ITA 1 30
174. Viktor Miller MTV Ludwigsburg GER 1 30
174. Milos Petrovic Srbsko SRB 2 30
174. Luigi Scata Master Capo Passero ITA 1 30
180. Ross Mathieu Velká Británie GRB 1 1 28
181. Boran Berak Chorvatsko CRO 1 25
181. Vitalie Certan Centro de karaté de Aguçadora POR 1 25
181. Plamen Dikov Bulharsko BUL 1 25
181. Zeljko Krstin Srbsko SRB 1 25
185. Emil Iancu Rumunsko ROM 1 1 24
186. René Adler Slovensko SVK 1 20
186. Majid Amirov Ázerbajdžán AZE 1 20
186. Ismar Ćejvanović Chorvatsko CRO 1 20
186. Jozo Dabović Černá Hora MNE 1 20
186. Mehdi Kamani Írán IRI 1 20
186. Matthias Lindel Německo GER 1 20
186. Brandis Miyazaki USA USA 1 20
186. Carlos Puerta Venezuela VEN 1 20
186. Ilier Sahsey İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR 1 20
186. Marco Santini Itálie ITA 1 20
186. Shukry Bin Igsaan Sedan WKF INT 1 20
186. Andi Stadlin Švýcarsko SUI 1 20
186. Jingchao Sun Čínská lidová republika CHN 1 20
186. Bünyamin Tas KV Niedersachsen GER 1 20
200. Puvaneswaran Ramasamy Malajsie MAS 1 16

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů