KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 11 6 4 1 597
2. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 6 6 3 1 398
3. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 6 2 4 1 1 351
4. Jiří Svítek KC Žatec CZE 8 3 5 268
5. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 5 2 7 2 248
6. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 5 1 1 228
7. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 3 1 220
8. Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 6 1 1 1 196
9. Aleš Brůna KC Žatec CZE 1 2 1 146
10. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 4 1 134
11. Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 2 2 4 1 124
11. Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 5 124
13. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 104
14. Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 2 96
15. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 92
16. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 88
17. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 1 80
18. Ondřej Strnad Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 2 72
18. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
20. Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE 2 2 2 1 64
21. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
21. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
23. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
23. Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
25. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
25. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 36
27. Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 1 32
27. David Venigr SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 32
29. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
30. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
30. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
32. Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
32. Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 20
34. Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 1 1 16
34. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
34. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 16
34. Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 16
38. Petr Škoda KK Odry CZE 1 1 12
39. Petr Báča SC Komura Kladno CZE 1 8
39. Michal Galla Champions team - Chodov CZE 1 8
39. Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
39. Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 8
39. Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE 1 8
39. Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
39. Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
46. Miroslav Štefan Sport Relax CZE 1 4
46. Zdeněk Walica ŠSK karate Karviná CZE 1 4


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů