KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 2 72
2. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 56
3. Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 40
4. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 24
4. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 24
4. Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE 1 24
4. Lucie Novotná Česká republika CZE 1 24
4. Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 24
4. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 24
4. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 24
4. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
4. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
13. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 19
14. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 18
15. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 16
15. Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
15. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 1 16
15. Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE 1 16
15. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
15. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
15. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 16
15. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 16
15. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 16
15. Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
25. Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
25. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 12
25. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
25. Tereza Vašíčková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 12
29. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 10
30. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
30. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 8
30. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
30. Lenka Kašparová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 8
30. Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 1 8
30. Karolína Králová Sokol Nymburk CZE 1 8
30. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
30. Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
30. Šárka Kučerová Karate Polička CZE 1 8
30. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
30. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
30. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 8
30. Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
30. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
30. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
30. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
46. Anna Lojdová Champions team z.s. CZE 1 6
46. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
48. Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5
49. Michaela Andrašiová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
49. Lucie Benešová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů