KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 3 132
2. Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE 1 1 70
3. Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE 1 1 1 60
4. Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE 1 2 40
5. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE 2 36
6. Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE 1 1 32
7. Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE 1 1 1 28
8. Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE 1 2 24
8. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE 2 24
8. Nikola Kosinová KK Lichnice CZE 1 24
8. Lucie Novotná Česká republika CZE 1 24
8. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 24
8. Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 24
8. Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE 3 24
8. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
8. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 1 24
17. Nikola Krátká KCK Team CZE 1 1 1 23
18. Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE 1 1 19
19. Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE 1 1 18
20. Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 1 16
20. Michaela Budajová Champions Team CZE 1 16
20. Michala Kamenická TJ Sokol Stěžery CZE 1 16
20. Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE 1 1 16
20. Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
20. Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE 1 16
20. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 16
20. Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 16
20. Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE 2 16
29. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 1 1 15
30. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE 1 12
30. Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 12
30. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
30. Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE 2 12
30. Tereza Vašíčková SVČ Domeček Brno CZE 1 12
35. Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE 1 10
35. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 10
37. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE 1 8
37. Kristýna Čápová Tarokan KK Brno CZE 1 8
37. Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 8
37. Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE 1 8
37. Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
37. Šárka Kučerová Karate Polička CZE 1 8
37. Aneta Mauri SKBU Trutnov CZE 1 8
37. Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
37. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 8
37. Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
37. Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 8
37. Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE 1 8
37. Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE 1 8
50. Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 2 6

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů