KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 6 3 3 288
2. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 168
3. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 2 1 163
4. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 3 2 132
5. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 92
6. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 2 2 88
7. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 1 78
8. Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 1 58
8. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 58
10. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 48
11. Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 44
12. Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 2 42
13. Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 40
14. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
15. Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 32
16. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
16. Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 28
16. Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE 1 2 28
19. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 26
20. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
20. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 24
22. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
23. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2 1 21
24. Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 20
25. Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
26. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 16
26. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 16
26. Laura Machalová Karate Vision Praha CZE 1 16
26. Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE 1 16
30. Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 15
31. Klára Pošmurová Champions team z.s. CZE 2 13
32. Viktorka Mašková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
32. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
34. Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 11
35. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 10
36. Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 9
37. Marie Dobsová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 8
37. Eliška Fibichová GRYF z.s. CZE 1 8
37. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
37. Tereza Nguyen SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
37. Kateřina Svobodová Vakado Kutná Hora CZE 1 8
42. Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
42. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
42. Emma Kubečková GRYF z.s. CZE 1 6
42. Anna Lišková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
46. Anna Chudíková Karate Silesia Opava CZE 1 4
46. Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
46. Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
46. Barbora Typltová Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
50. Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů