KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
58. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6
58. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 6
53. Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 5
54. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
54. Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
54. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
54. Klaudie Pexová KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 4
54. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
54. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
54. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
54. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 4
54. Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
63. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
63. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
63. Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 3
63. Viktorka Mašková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
63. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 3
63. Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
69. Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
69. Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 2
69. Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2
69. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
69. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
69. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2
75. Aneta Barvová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
75. Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
75. Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1
75. Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1
75. Adéla Nídlová Karate Klub Chodov CZE 1
75. Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1
75. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
75. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1
75. Sofie Žwanková SKK Budo Havířov CZE 1

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů