KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
26. postup Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
26. pokles Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 2 7
53. pokles Kristýna Čermáková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 6
53. pokles Marie Dobsová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
53. pokles Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
53. pokles Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
53. pokles Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
53. pokles Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
53. pokles Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6
53. pokles Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 6
61. pokles Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 5
62. pokles Valentýna Hrazdírová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
62. pokles Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
62. pokles Eliška Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 4
62. pokles Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
62. pokles Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
62. pokles Klaudie Pexová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 4
62. pokles Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
62. pokles Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
62. pokles Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
62. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 4
62. Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
73. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
73. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
73. Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 3
73. Viktorka Mašková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
73. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 3
73. Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
79. Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
79. Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 2
79. Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2
79. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
79. Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
79. Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2
85. Aneta Barvová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
85. Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
85. Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1
85. Adéla Nídlová Karate Klub Chodov CZE 1
85. Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1
85. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
85. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1
85. Sofie Žwanková SKK Budo Havířov CZE 1

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů