KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 6 2 212
2. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 138
3. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 128
4. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 116
5. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 1 1 104
6. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 1 2 2 78
7. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
8. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 5 56
9. postup Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 52
10. pokles Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 1 32
11. pokles Eliška Kudrnová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2 26
12. postup Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
13. pokles Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
13. pokles Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 1 22
13. pokles Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 22
16. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
16. pokles Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 19
16. pokles Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
19. pokles Nikola Radostová GRYF z.s. CZE 1 2 18
20. pokles Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
20. pokles Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
20. pokles Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 16
23. postup Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 15
24. pokles Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
25. pokles Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 12
25. postup Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
25. pokles Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
28. postup Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 11
29. pokles Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
29. pokles Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
29. pokles Natálie Soukupová Champions team - Chodov CZE 1 8
29. pokles Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
33. pokles Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
34. pokles Marie Dobsová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
34. pokles Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
34. postup Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
34. postup Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 6
34. pokles Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6
39. pokles Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
39. pokles Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
39. pokles Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
39. pokles Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
39. pokles Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
39. pokles Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 4
45. postup Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
45. postup Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
45. pokles Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3
45. postup Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 3
49. pokles Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
49. pokles Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů