KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 6 2 212
2. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 138
3. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 128
4. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 116
5. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 1 1 104
6. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 1 2 2 78
7. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
8. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 5 56
9. Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 1 32
10. Eliška Kudrnová SKBU Hostivař CZE 1 2 26
11. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
11. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 1 22
11. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 22
14. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 19
14. Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
16. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 18
16. Nikola Radostová GRYF z.s. CZE 1 2 18
18. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
18. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 2 16
18. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
18. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 16
22. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
23. Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 12
23. Mia Simonová SKBU Hostivař CZE 1 12
25. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
25. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
25. Natálie Soukupová Champions Team CZE 1 8
25. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
25. Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
30. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
31. Marie Dobsová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
31. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
31. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6
34. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
34. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
34. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
34. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
34. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
34. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 4
40. Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
40. Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3
42. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
42. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
42. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů