KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 6 2 212
2. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 144
3. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 138
4. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 128
5. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 116
6. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 1 1 104
7. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 3 80
8. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 1 2 2 78
9. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
10. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 3 64
11. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 5 56
12. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 37
13. Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 36
14. Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 1 32
15. Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 31
16. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 29
17. Eliška Kudrnová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2 26
18. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
19. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 22
19. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
19. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 1 22
19. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 22
23. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
23. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 19
23. Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
26. Nikola Radostová GRYF z.s. CZE 1 2 18
27. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
27. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 16
27. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 16
27. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
27. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 16
32. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
32. Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 13
34. Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
34. Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE 1 12
34. Amálie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 12
34. Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
38. Emma Kubečková GRYF z.s. CZE 1 1 9
39. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
39. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
39. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 8
39. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
43. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
43. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 2 7
45. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
45. Marie Dobsová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
45. Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
45. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
45. Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
45. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů