KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 6 2 212
2. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 144
3. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 138
4. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 128
5. postup Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 127
6. pokles Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 116
7. pokles Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 1 1 104
8. pokles Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 3 80
9. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 1 2 2 78
10. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
10. postup Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 76
12. pokles Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 3 64
13. Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 60
14. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 5 56
15. postup Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 40
16. pokles Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 37
17. pokles Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 36
17. postup Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 36
19. pokles Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 1 32
20. pokles Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 31
21. pokles Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 29
22. pokles Eliška Kudrnová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2 26
23. pokles Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
24. pokles Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 22
24. pokles Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
24. pokles Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 1 22
24. pokles Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 22
28. pokles Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
28. pokles Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 19
28. pokles Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
28. pokles Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 19
32. pokles Nikola Radostová GRYF z.s. CZE 1 2 18
33. pokles Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
33. pokles Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 16
33. pokles Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 16
33. pokles Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 16
33. pokles Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 16
38. pokles Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
38. pokles Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 13
40. pokles Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
40. pokles Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE 1 12
40. pokles Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 12
40. pokles Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
40. pokles Natálie Štěpánová SKK Budo Havířov CZE 1 12
40. pokles Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE 2 12
46. pokles Emma Kubečková GRYF z.s. CZE 1 1 9
47. pokles Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
47. pokles Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
47. pokles Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 8
47. pokles Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů