KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 14 3 1 736
2. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 10 1 376
3. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 8 312
4. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 5 4 1 2 272
5. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 5 2 4 228
6. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4 1 192
7. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 184
8. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 1 1 154
9. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 140
10. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 124
11. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 2 3 2 120
11. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 120
13. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 112
14. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 108
15. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 4 1 104
16. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 92
17. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 84
18. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 80
19. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 72
20. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 2 68
20. Arnošt Razima SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 1 68
22. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 64
23. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 2 1 60
24. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4 52
25. Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE 3 1 50
26. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 48
26. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 48
26. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 48
26. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 48
30. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 44
30. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 1 44
32. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 42
33. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 40
33. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 40
35. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 1 1 36
35. Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 36
35. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 36
35. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 36
39. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 34
39. Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 34
41. Jakub Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 32
41. Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 32
41. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 32
44. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 2 28
45. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 24
45. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 24
45. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 2 24
48. Tomáš Blažek CZE 1 1 18
48. Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 18
48. Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 18

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů