KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 15 4 1 808
2. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 10 1 376
3. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 6 4 1 2 332
4. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 6 1 2 4 292
5. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 6 1 2 244
6. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 2 2 1 222
7. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 3 5 204
8. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 160
9. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 4 156
10. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 2 3 3 128
11. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 124
12. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 5 1 120
12. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 120
14. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 112
15. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 108
16. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 104
17. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 92
18. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 88
19. Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE 4 1 86
20. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 80
21. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 77
22. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 2 1 76
23. Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE 2 1 68
24. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 5 1 64
24. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 64
26. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 60
27. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 58
28. Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4 54
29. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 48
30. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 44
30. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 2 44
30. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 1 44
33. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 40
33. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 2 40
33. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 40
36. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 1 1 36
36. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 36
36. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 36
39. Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 34
40. Jakub Beneš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 1 32
40. Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 32
40. Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 32
40. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 32
44. Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 28
44. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 2 28
46. Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 26
46. Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 26
48. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 24
48. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 24
48. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 2 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů