KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 1 42
2. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 39
3. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 38
4. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 2 1 36
5. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 32
6. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 30
6. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 30
8. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 1 24
9. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 22
10. Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE 1 18
11. Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE 2 16
11. Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE 3 16
13. David Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 12
13. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
13. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
16. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 2 10
16. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 10
18. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 8
18. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
18. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
18. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 8
22. Alex Cigvintsev SC Komura Kladno CZE 1 6
23. Lukáš Zajan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 5
24. Adam Bauer SK Karate Most CZE 1 4
24. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 1 4
24. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 4
24. Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
24. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 1 4
24. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 4
24. Jan Kratochvíl Sokol Nymburk CZE 1 4
24. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 4
24. Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE 2 4
24. Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 4
24. Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
39. Tomáš Cyprian TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 3
39. Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 3
39. Radim Rozner Baník Havířov CZE 1 3
39. Avriam Snokrot Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
43. Tomáš Břenek SC Komura Kladno CZE 1 2
43. David Jecha Sokol Nymburk CZE 1 2
43. František Jelen Masada Praha CZE 1 2
43. Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE 1 2
43. Robin Kudrač KC Žatec CZE 1 2
43. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
43. Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2
43. Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů