KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
2. Zuzana Němcová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 136
3. Ella Pantoflíčková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 89
4. Eliška Zajoncová SKK Budo Havířov CZE 3 80
5. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 48
6. Karolína-karla Novotná TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 46
7. Nikol Zelenková Fight Club České Budějovice CZE 3 41
8. Tereza Jindrová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 36
9. Eva Malá TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 34
10. Adéla Bednářová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 32
10. Žaneta Tonková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 32
12. Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 30
12. Štěpánka Vaňásková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 30
14. Marie Vitoušová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 2 26
15. Jana-monika Neumannová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 25
15. Eva Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 3 1 25
17. Aneta Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 24
17. Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 24
19. Gabriela Svobodová TJ karate Třebíč CZE 1 1 20
20. Luisa Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
21. Viktoria Forgácsová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 15
22. Ellen Forišová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
22. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 12
22. Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 12
22. Amálie Šimotová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
22. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
27. Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
28. Laura Hořínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 6
28. Edita Stárková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
28. Sofie Vučenovič TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
31. Laura Mazáková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 5
32. Hana Klíchová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 4
32. Maiia Kodola GRYF z.s. CZE 1 4
32. Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
32. Aneta Sochová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
32. Ida Štěchová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
32. Zuzana Vacinová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
32. Barbora Vycpálková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
32. Daniela Woffová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 4
40. Kateřina Bartůňková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
41. Aneta Farová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1
41. Barbora Gramanová Fight Club České Budějovice CZE 1
41. Barbora Veselá K4 Hodonín, z.s. CZE 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů